dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Pytanie do znających temat odnośnie kanalizacji

    Witam. Mam pytanie odnośnie kanalizacji. Ponieważ rozpocząłem remont łazienki poszło arę przeróbek m. in. ogrzewanie które trafiło na ścianę w postaci grzejnika drabinkowego, i tu pojawił się problem gdyż niedaleko grzejnika znajduje się rura kanalizacyjna która gdy był grzejnik była sucha itd teraz zbiera się na nim woda z powodu oddalenia źródła ciepła, pkt rosy. I tu moje pytanie, czy można zaślepić to wyjście kanalizacji na zewnątrz, tzn zaślepić w kolanie a kolano usunąć całkowicie? Jeśli nie to jakieś propozycje, rozwiązanie? Poniżej przesyłam szkic oddający myślę w miarę całą problematykę, jeśli są oprócz tego potrzebne jakieś zdjęcia, bądź informację na pewno udzielę. P.S. rura ta zastanie zabudowana płytą gk na stelażu będzie to noga docelowo stołu z gk która ma zakrywać właśnie rurę kanalizacyjną jak i licznik wody. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie. Edit zapominałem dodać że za elewację wychodzi ta rura bez niczego tj. zwykła złączka z uszczelką. Nikt nie wie?.

    p.s. słyszałem że jest jakaś hmmm guma nasadzana która się otwiera przy np spłukaniu a tak jest zamknięta i nie zasysa powierza ktoś ma wiedzę?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut kanalizacja.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	84,3 KB
ID:	402164  
    Ostatnio edytowane przez xiron1 ; 30-01-2018 o 15:04

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony