dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie projekt M216 SKRYTA TĘSKNOTA - opinie

    Witam.
    Zdecydowaliśmy się na ten projekt
    https://projekty.muratordom.pl/proje...3228,0%2C0.htm i aktualnie staramy się o pozwolenie na budowę

    Zmiany jakie nanieśliśmy widać na załączniku.
    Pytanie do Was - czy takie zmiany są ok? Co ewentualnie moglibyście doradzić?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	20,1 KB
ID:	401784  
    Ostatnio edytowane przez pokrzywa2213 ; 26-11-2017 o 10:49

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Daro1983

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Lipsko
    Kod pocztowy
    27-300
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam podłączę się do tego tematu gdyż my też wybraliśmy ten projekt i chciał bym poznać ocenę innych ludzi co sadzą o tym projekcie domu.Dodam ze my chcielibyśmy zmienić ścianę między salonem a jadalnia przesuwając ja w głąb salonu i łącząc z pokojami zyskując miejsce na szafę wnękową,oraz zamienić okno przy jadalni na mniejsze.Ale widzę ze Pani pokrzywa 2213 ma tez fajne rozwiązanie zamieniając miejscami pokój z łazienka.Czekam z niecierpliwością na wasze opije pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Początkowo, też chcialam w tym miejscu szafe zabudowana. Zdecydowałam jednak nie zmniejszać salonu. W zamian, kosztem kotłowni, powiekszyłam sypialnię nr 8 i w niej za drzwiami będzie miejsce, na taką szafę. Będzie to nasza główna sypialnia i oddzielona zostala od innych pokoi łazienką (wiecej prywatnośc). Ogrzewanie gazowe, więc w "kotłowni" zrobimy też pralnie.r

  4. #4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony