dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Uszkodzone okno tarasowe?

  1. #1

    Domyślnie Uszkodzone okno tarasowe?

    Witam
    Zamontowano mi okna firmy Drutex, wg mnie okno tarasowe jest wadliwe. Jutro czeka mnie wizyta fachowca z ich firmy, jednak jako że jestem zupełnym laikiem proszę o sugestie czy i co jest z tym oknem nie tak? Z góry dziękuję

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Szanowny Panie,

    w przypadku rozwiązań konkurencyjnej firmy warto zwrócić się do jej działu obsługi klienta. Problem widoczny na załączonym przez Pana zdjęciu mógł pojawić się z wielu powodów: na przykład niewłaściwych warunków transportu lub uszkodzenia podczas montażu. Sugerujemy skontaktować się bezpośrednio z dystrybutorem, u którego zakupił Pan okna, bądź też z producentem.

    Jednocześnie jeśli ma Pan jakiekolwiek pytania związane z ofertą firmy Oknoplast - służymy pomocą.

    Pozdrawiam serdecznie.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oknoplast-Kraków Zobacz post
    Szanowny Panie,

    w przypadku rozwiązań konkurencyjnej firmy warto zwrócić się do jej działu obsługi klienta. Problem widoczny na załączonym przez Pana zdjęciu mógł pojawić się z wielu powodów: na przykład niewłaściwych warunków transportu lub uszkodzenia podczas montażu. Sugerujemy skontaktować się bezpośrednio z dystrybutorem, u którego zakupił Pan okna, bądź też z producentem.

    Jednocześnie jeśli ma Pan jakiekolwiek pytania związane z ofertą firmy Oknoplast - służymy pomocą.

    Pozdrawiam serdecznie.
    Zarąbista porada. Doradzać coś, co autor już zrobił wcześniej zanim założył temat.

    Cytat Napisał Bartek06 Zobacz post
    Witam
    Zamontowano mi okna firmy Drutex, wg mnie okno tarasowe jest wadliwe. Jutro czeka mnie wizyta fachowca z ich firmy, jednak jako że jestem zupełnym laikiem proszę o sugestie czy i co jest z tym oknem nie tak? Z góry dziękuję


  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dynia781

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Łask
    Kod pocztowy
    98-100
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dzień dobry!
    Proszę o pomoc.
    W czerwcu w zeszłym roku kupiłam okna od lokalnego producenta firma Ł&K sp. j Łaszkiewicz
    Przy myciu okien zauważyłam iż w środku znajduje się kurz i zdechłe owady. Czy to normalne?
    Reklamowałam okna , ale pan Właściciel stwierdził iż okna są dobre i szczelne i nie uznaje reklamacji.
    A kurz który się tam zbiera stwierdził że to z mojej winy ponieważ robię przeciągi.
    Okna są trzy szybowe
    Proszę o opinię czy to faktycznie normalne?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P7230534.JPG
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	44,2 KB
ID:	416706

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony