Witam wszystkich znajomych i nieznajomych
Część z Was mnie tutaj dobrze zna, bo jestem na FM już..... poczekajcie, bo muszę sprawdzic.... od czerwca 2009 roku. Tak sobie tutaj siedziałam i czytałam aż za namową amalfi w marcu 2012 założyłam własny temat remontowy.... do wglądu TU Tam też sporo informacji o mnie i mojej rodzince Niejeden remont już za mną ale gdzieś tam w głowie zawsze tkwił NASZ DOM

W 2015 roku nasza córa.... trochę już wyrosła rozpoczęła budowę swojego domu no i okazało się, że nie taki diabeł straszny a apetyt rośnie w miarę jedzenia No i przy budowie człowiek duuuuuuuuużo może się nauczyć

13.04.2017 podjęliśmy decyzję o budowie domu dla nas (szczegóły tej decyzji daruję sobie i Wam) 25.04 już byliśmy u znajomej projektant obgadać szczegóły. Po czym zaczęła się papierologia.Mapki odebrałam dopiero w październiku, no a jak wiadomo, bez nich ani rusz. Z końcem listopada udało mi się zebrać wszystkie potrzebne papierki.
Grudzień odpuściliśmy sobie, no bo to przecież świąteczny czas

Nowy Rok to dobry czas na rozpoczęcie i podjęcie wyzwania .... no i też na założenie tematu tutaj
Na piątek jestem umówiona na ponowną wizytę u projektant w celu obejrzenia wstępnego projektu.

A teraz troszkę o NASZYM DOMU
To, jak w tytule, parterówka z czterospadzistym dachem i to się nie zmieni .... piękny, cudowny i wymarzony !! Projekt domu narysowałam sama i mam nadzieję, że da się to w miarę technicznie ogarnąć, bo wiadomo, że baba, czyli ja, swoje a życie swoje Wszystkiego dowiem się w piątek wieczorem.

A tymczasem rzut domu do wglądu



Napiszcie co o nim sądzicie.... wszystkie pomysły mile widziane więc zapraszam do komentowania tutaj.