dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Ekran projekcyjny

    Witam szukam dobrego sprawdzonego ekranu projekcyjnego o wymiarach 280/145 , format 16:9
    ekran elektryczny i z napinaczami proszę o jakieś rady i sugestie żeby nie wbić się na minę - pozdr,
    Dom parterowy 134m2 plus 45m2 nieogrzewany garaż kubatura 436m3 , ławy , BK ,ocieplenie ścian 20cm grafit , podłoga 18cm Pir thermano wylewka anhydryt ,antresola 25cm piana Pir , styrych wentylowany , strop monolit ocieplenie stropu 35cm styro plus 15 cm wylewka styrobetonowa okna 3szybowe oknoplast , podłogówka po całości , OZC 60kwh/m2/rok , Reku Wolf CWL 400 , Pompa ciepła PW Daikin Altherma 7,5 kw klimatyzatory salon 5,5kw , sypialnia 2,5kw

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    doprze

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Łomża
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    15

    Domyślnie

    poszukaj na allegro użytkownika KRAFTMANN_POLSKA.
    Oferuje ekrany gotowe i produkuje na wymiar.
    Parę dni temu zamówiłem u niego nowy elektryczny ekran (bez napinaczy), który właśnie mi montują w mieszkaniu.
    Wcześniej u niego zamawiał mój kolega, który mi go polecił.

    Obecnie ma jakieś promocje, bo kilka miesięcy temu wycenił mi ekran o 500 zł drożej niż faktycznie zapłaciłem..
    Warto porozmawiać z właścicielem, potrafi doradzić.

    Pozdrawiam
    Przemek

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    peter08

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Krakow
    Posty
    114

    Domyślnie

    Ja miałem kiedys Kaubera i zupełnie nie polecam,firma porażka.Natomiast jesli szukasz naprawde ekranu z najwyższej półki to Stewart albo Da-Lite.
    Pamiętaj że ważnym tez parametrem jest też gain,musisz dobrac odpowiednio do warunkow w pomieszczeniu,projektora.Ekran tylko z napinaczami!

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    GrzesiekG765

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Golub-Dobrzyń
    Kod pocztowy
    87-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jeżeli szukasz dobrej jakości ekranu projekcyjnego w formacie 16:9 polecam . Z góry odradzam chińskie podróbki. Bawiłem się kiedyś z takim ekranem i trafił do piekła! Na ten póki co nie narzekam i nie chcę zapeszać, ale od dwóch lat nie mam żadnych problemów. Jakość oglądania też na plus. A jaki masz projektor?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 25-01-2018 o 17:37

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Drykepoa

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-101
    Posty
    3

    Domyślnie

    fajny pomysł, żeby mieć w domu projektor i ekran też chyba tak zrobię. ile zapłaciliście za taki zestaw?

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    HiFi Fan

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-751
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cześć ja polecam www.ekrany.com.pl sprzedali mi ekran do zabudowy zrobiony pod wymiar mojego otworu w suficie podwieszanym, oraz projektor, wysłałem im rzut mojego pokoju i zaproponowali mi ekran pod wymiar oraz projektor dostosowany do mojego kina domowego

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony