dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rider99

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków->Myślenice->Podhale
    Kod pocztowy
    31-546
    Posty
    24

    Domyślnie TANI piec 5kl+ecodesign=SZTOKER +12 lub?? cena<7600zł.licząc płatne przeglądy co1rok

    Witam. Polećcie proszę TANI kocioł z 5klasą i ecodesign(będę próbował uzyskać dofinansowanie w małopolsce) 12-15kw.

    Na tą chwile z polecanych konstrukcji znam tylko ten na literę SZ model " + " jego cena to +/- 5650(8%vat decydując się na montaż)/6400(23%vat) wedle pewnej strony w internecie+3stówy co rok żeby utrzymać 5lat gwarancji wiec wychodzi nam całość 5.9+montaż-7.6tys.max

    Zależy mi minimum na 5letniej gwarancji.

    Najchętniej sterownik z możliwością obsługi przez internet ale ewentualnie zawsze mogę dokupić ekoale 3.5 albo brulixona 3.5 : )

    Nie chciałbym kotła z palnikiem model sm : ) choć pewny nie jestem że inne spalają lepiej i czyściej, z tego co czytam to podobno jednak spalają lepiej a więc pytanie:

    -są kotły 5kl+ecodizajnos z palnikiem nazwanym nazwiskiem jednego z Polskich królów o imieniu Stefan a nazwisku Bat...? : )
    -ewentualnie ten drugi palnik zwany małą...eko...co daje energie? : ) bo z tego co czytam jako tako to spala
    -palnik pieca na SZ model "+"wydaje się ok ,tak samo jak ten sv-200 od konkurencji ale w 13kw nie ma ekodizajnos wiec odpada

    Mam nadzieje że mój sposób pisania nikogo tutaj bardzo nie zdenerwuje a może chociaż rozśmieszę jednego.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar edwars
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    Warszawa-Basinów
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Napisał rider99 Zobacz post
    Mam nadzieje że mój sposób pisania nikogo tutaj bardzo nie zdenerwuje a może chociaż rozśmieszę jednego.
    Mnie ani nie rozśmieszył ani nie zdenerwował, jestem tylko ciekawy czy Twój polonista już siedzi, czy ciągle go szukają.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    eliks

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Lidzbark
    Kod pocztowy
    13-230
    Posty
    1.102

    Domyślnie

    Uwaga spoiler, podaje odpowiedzi rebusu: Sztoker, ekoenergia, sv200, Batory.

  4. #4

    Domyślnie

    Skamp-PV 13 ma od 27.7.2018 ma Ecodesing
    https://sekom-pleszew.com.pl/kotly-skamp-pv/
    Z tej samej "stajni" masz jeszcze Klaster w Ecodesing

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony