dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 79

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacentyy

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-418
    Posty
    1.852

    Domyślnie

    ^^
    Nie manipuluj, gdzie jest napisane, że ma to być uziom fundamentowy ? Wiesz w czym problem, w tym, że traktujecie ludzi jak idiotów i wmawiacie im pewne rzeczy jako prawdy objawione! Ja jestem anty takim stwierdzeniom jakie prezentujesz, ale na pewno nie jestem anty uziomowi fundamentowemu.
    Jest zapewne wiele rozwiazań i uziom fundamentowy nie jest jedynym i to, że ktoś nie zaleca spawania bednarki do zbrojenia nie jest karygodnym błedem !!

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacentyy Zobacz post
    ^^
    nie manipuluj, gdzie jest napisane, że ma to być uziom fundamentowy
    w wt §184.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.393

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacentyy Zobacz post
    ^^
    Nie manipuluj, gdzie jest napisane, że ma to być uziom fundamentowy ? Wiesz w czym problem, w tym, że traktujecie ludzi jak idiotów i wmawiacie im pewne rzeczy jako prawdy objawione! Ja jestem anty takim stwierdzeniom jakie prezentujesz, ale na pewno nie jestem anty uziomowi fundamentowemu.
    Jest zapewne wiele rozwiazań i uziom fundamentowy nie jest jedynym i to, że ktoś nie zaleca spawania bednarki do zbrojenia nie jest karygodnym błedem !!
    Nikt nikomu nic nie wmawia, ani nie sądzi że taki uziom jest panaceum na wszelkie zło.
    Jest po prostu tani i łatwy do wykonania bez dodatkowych prac polowych.
    To raczej Ty się uparłeś aby udowadniać teorie przeciwne.
    Nie wiem czy to jakiś typ przekory , i po Twoich wpisach można posądzić Cię wręcz o jakąś obsesję w temacie uziomów fundamentowych.
    Tu może troszkę zboczę z tematu chudziaka ale jeśli chodzi o obsesję i paranoje to przychodzi mi na myśl tylko polityk o imieniu Antoni.
    Te wszystkie teorie spiskowe o elektrykach można równie dobrze zastosować do każdego innego zawodu.

    Możesz także odebrać telefon i pójść na ponoć refundowane przez Unię EU darmowe badania, ale pierw będziesz musiał wysłuchać darmowej pogadanki w której prowadzący sprzeda Ci komplet garnków za kilka tyś. i w promocji rozłoży na raty.
    I w ten sposób tak oplatają Cię te sieci pajęcze

    Zawołaj sobie hydraulika to także stwierdzi że poprzednik spartolił instalację.

    To tak samo jak byśmy opierali leczenie o diagnozy kilku lekarzy pierwszego kontaktu.
    Bez dodatkowych badań każdy postawi trochę inną .
    Ten zawód ma jednak taką wyższość że może wykonywać badania, testy i dopiero o nie opierać jak to określiłeś prawdy wyzwolone.
    W innych zawodach czasem testy nie pomagają bo to zwykła złośliwość rzeczy martwych.

    Temat chudziaka pod fundamentami jest dla mnie zamknięty.
    Ostatnio edytowane przez Mareks77 ; 15-02-2018 o 09:30
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacentyy

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-418
    Posty
    1.852

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mareks77 Zobacz post
    Nikt nikomu nic nie wmawia, ani nie sądzi że taki uziom jest panaceum na wszelkie zło.
    Jest po prostu tani i łatwy do wykonania bez dodatkowych prac polowych..
    No do końca łatwy skoro jest tyle różnych zdań na jego temat i różnych zaleceń, a dodatkowo pojawiają sie rozwiązania przy których głupie zapisy z WT w ogóle nie mają sensu , np izolowane płyty fundamentowe, a i ławy czasem wykonuje się w styrodurze , z róznymi foliami pe pod.

    Powiedz mi czy w przypadku suchych piasków i wody na 3-4 m dla typowego budynku wyjdzie czy nie wyjdzie pomiar ? A jak wyjdzie to w jakim przedziale ?
    Czy jest to lekko ponizej tych 30 ohmow czy grubo ponizej 30 ohmow?



    Cytat Napisał Mareks77 Zobacz post
    To raczej Ty się uparłeś aby udowadniać teorie przeciwne.
    Nie wiem czy to jakiś typ przekory , i po Twoich wpisach można posądzić Cię wręcz o jakąś obsesję w temacie uziomów fundamentowych.
    Tu może troszkę zboczę z tematu chudziaka ale jeśli chodzi o obsesję i paranoje to przychodzi mi na myśl tylko polityk o imieniu Antoni...
    Prosiłem Cie waż słowa, czy ja Ci robie odrazu wycieczki osobiste, typu beton itd ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony