dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Poprawnosc montazu okien i membrany i wiezby.

    Witam, deweloper buduje domy w tym jeden dla nas. Chodze i dogladam budowy, ale powiedzcie mi czy tam sie wszystko zgadza? Na pytanie moje dlaczego dach wyglada tak a nie inaczej wyko awca twierdzi ze to jeszcze nie koniec i wszystko bedzie ok. Prosze o wypowiedzi.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20180208-223256.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	4,5 KB
ID:	406846
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20180208-223218.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	8,1 KB
ID:	406847
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20180208-223210.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	4,4 KB
ID:	406848

    Ogolnie nie podoba mi sie wyciecie i ulozoenie membran, jak i sprawa ze dachowka jest juz polozona, a sa jakies zastepcze 3 jetki...
    Wyko awca twierdzi, ze teraz membrane beda laczyc tasmami do ram okiennych i komina.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Wrzuć większe zdjęcia a nie miniaturki. Jeśli chodzi o obróbkę okna, to membranę z dołu faktycznie przykleisz do okna. Ja na twoim miejscu dużo bardziej przejmowałbym się, jak to okno obrobione jest od zewnątrz. Chodzi np. o dodatkowe ocieplenie, dodatkowy kołnierz z membrany itp

  3. #3

    Domyślnie

    Zapytam tak przez ciekawość czy jak deweloper wykonuje tak jak w tym przypadku budynek wielorodzinny czy domki szeregowe to kupujący ma wgląd do projektu? i jeżeli coś jest wykonywane niezgodnie z projektem może reagować?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Tak wykonane zdjęcia nie pozwalają na w pełni kompetentną ocenę. Natomiast z tego co widać okna a już z pewnością komin są źle obrobione. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony