dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Temat: Budowa dachu

  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    klementynka0

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Nowa Ruda
    Kod pocztowy
    57-400
    Posty
    1

    Domyślnie Budowa dachu

    Wraz z mężem zaczynamy budowę naszego wymarzonego domu. Zamówiliśmy już na [URL=l/[/URL] drewno konstrukcyjne, ale wahamy się odnośnie rodzaju dachówek. Wiecie może jakie dachówki są najlepsze? Proszę o szybka podpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 03-03-2018 o 08:23 Powód: Link reklamowy

  2. #2

    Domyślnie

    Sorry, ale to pytanie jest idiotyczne. Dla mnie najlepsze dachówki są ceramiczne, dla kogoś innego będą betonowe, ktoś inny stwierdzi, że dachówki to gówno i tylko blacha na rąbek...
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Lakoniczne pytania od "jednopostowców" najczęściej zwiastują reklamy w kolejnym wpisie. Starsi stażem użytkownicy już to wiedzą
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  4. #4

    Domyślnie

    Czasem się jeszcze na to nabieram
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  5. #5

    Domyślnie

    najlepszy jest dach zielony
    trawka
    niestety drogi

  6. #6

    Domyślnie

    Jestem zainteresowany budową drewnianego domu. Jaki dach byście do niego polecali?

  7. #7

    Domyślnie

    Zbyt ogólne pytanie.
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.218

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anama Zobacz post
    Jestem zainteresowany budową drewnianego domu. Jaki dach byście do niego polecali?
    Stalowy

  9. #9

    Domyślnie

    Te z firmy Januszex decharstwo i szczecharstwo tradycyjne - szybko, bez problemu no i bez faktury bo po co - zawsze to pare groszy taniej tel do nich 0 700 123 321

  10. #10

    Domyślnie

    Jeszcze napisz telefon do naczelnika urzędu skarbowego . Wtedy na 100 procent będą ci wdzięczni..

  11. #11

    Domyślnie

    Telefon podałem - będą chcieli to znajdą

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar _Adam_
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-666
    Posty
    23

    Domyślnie

    witam,
    mam pytanie fachowiec odradza mi papę na dach mówiąc, ze nie oddych, ze to stara metoda. jak myślecie ? troche pieniędzy w kieszeni bez tej papy. myslałem wlasnie o pełnym deskowaniu i membranie.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.121

    Domyślnie

    Zgodnie z oczekiwaniami autor postu pojawił się po 10 dniach i zrobił edycję tekstu wprowadzając link reklamowy swojego zleceniodawcy.
    Czasem żałuję że muszę je kasować, bo moglibyście wiedzieć, kto zleca taki spam. Chociaż mam podejrzenie że tu chodzi o tylko pozycjonowanie stron.
    Staram się zostawiać post gdy jest pod nim dyskusja.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bepo
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Zabawny post rozpoczynający temat Od razu spam, jakie drewno zamówione, ale nie wie czym pokryje dach...

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bepo
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    PS: Zawsze możecie zgłosić do Google taką praktykę- jak dostaną bana na kilka tygodni i nie będą się w ogóle w wyszukiwarce pokazywać, to im się odechce spamowania.

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bepo
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Adam_ Zobacz post
    witam,
    mam pytanie fachowiec odradza mi papę na dach mówiąc, ze nie oddych, ze to stara metoda. jak myślecie ? troche pieniędzy w kieszeni bez tej papy. myslałem wlasnie o pełnym deskowaniu i membranie.
    Masz teraz do wyboru mnóstwo folii paroprzepuszczalnych. Jeśli nie musisz, nie rób pełnego deskowania(to też kasa), tylko zamontuj folię dedykowaną do pokrycia jakie wybrałeś i nie będziesz się martwić, że Ci więźba zgnije.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony