dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Otwory wentylacyjne -wentylacja higrosterowana, meble w kuchni, sufit podwieszany

    Mam nieumeblowaną kuchnię, w którym otwory na rurę okapową i klatka wentylacyjna umieszczona jest - moim zdaniem - zbyt blisko ściany, którą oznaczyłam jako X.Kucie ściany, na której są te otwory nie wchodzi w grę, zatem przenoszenie otworów odpada.
    Na załączonej fotografii zaznaczyłam położenie otworów. Kółko błękitne to otwór na rurę do okap. Otwór jest oddalony od ściany oznaczonej X o ok. 5 cm a od sufitu 16 cm. Błękitny prostokąt to otwór wentylacyjny oddalony od ściany oznaczonej X o 31 cm a od sufitu 12 cm. Takie umiejscowienie otworów powoduje że wylot otworów mam wewnątrz górnych szafek.
    Marzy mi się jednak kuchnia taka jak ta z podwieszonym sufitem, czyli słupek z piekarnikiem do sufitu.O ile jeszcze rurę okapową umieszczę w suficie podwieszanym to co mam zrobić z klatką higrosterowaną bxc,bxl? (mam którąś z nich). Planowana zabudowa kuchni w L ( krótsze ramię L przy oknie).
    Będę wdzięczna za wszelkie rady.Najlepszą dla mnie opcja byłoby wyjście wentylacji jak mi radziła Elfir i ini Forumowicze, na boku obniżonego sufitu - słupek do wysokości obniżonego sufitu.Ale czy to nie będzie skutkowało pogorszeniem jakości wentylacji? A wentylacja w mieszkaniu to bardzo ważna kwestia jest, zdrowia nie będę wystawiała na próbę.
    I jeszcze raz dziękuję Projektantce za projekt kuchni.Kuchnię z sufitem podwieszanym wygooglałam sobie. Ta kuchnia z sufitem podwieszanym to obraz tego, co ja bym chciała uzyskać u siebie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia 1.JPG
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	74,3 KB
ID:	383436   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia 2.JPG
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	383437   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	otowry kuchenne.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	83,1 KB
ID:	383438  

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcus-16

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Kalisz
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    3

    Domyślnie

    mogę o informacje jak poradziłaś sobie z tematem ? mam dosłownie ten sam problem

    pozdrawiam,
    Marek

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony