dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mariusz I.O.

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Serock
    Kod pocztowy
    05-140
    Posty
    18

    Domyślnie Projekt od rekuperatory.pl, rozmieszczenie ameostatow, zmiany pilne pomocy!!

    Witam mam projekt rekuperacji od rekuperatory.pl w domu zaszly zmiany nie bd garderoby itd. Pytanie mam czy rozmieszczenie oraz wymiany sa odpowiednie? Mam watpliwosci co do ameostatu w korytarzu? Dodatkowo kotlownia byla powiekszana i rekuperator bedzie w kotlowni a nie w garazu. Podsylam orginalny projekt oraz po zmianach gdzie mam zamiar dac skrzynki rozprezne itd. Bedzie wykonywane to na rurach pe flex 75. Rekuperator nad ktorym sie zastanawiam to albo aeris 350 albo thessla green 400 home. Prosze o rady wskazowki oraz czy jest ok i mozna robic czy robic jakies zmiany? Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20180415-WA0003.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	19,3 KB
ID:	411203
    Ostatnio edytowane przez Mariusz I.O. ; 16-04-2018 o 07:47

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,

    Zachęcam również do zapoznania się z ofertą central wentylacyjnych z rekuperatorem marki Buderus. Rekuperator Logavent HRV2, cechuje się wysoką efektywnością odzysku ciepła wynosząca nawet do 90% oraz bardzo cichą pracą. Najważniejszy element rekuperatora, czyli wymiennik ciepła, wykonany jest w całości z aluminium. Centrala wentylacyjna dostępna jest w trzech wielkościach o nominalnych przepływach powietrza: 140 m3/h, 230 m3/h oraz 350 m3/h.
    Wyszukiwarkę naszych instalatorów można znaleźć na stronie www.buderus.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (BOK) pod numerem telefonu 801 777 801 lub też poprzez formularz kontaktowy: http://www.buderus.pl/kontakty/formu...ontaktowy.html
    Zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej produktu: http://www.buderus.pl/produkty/kateg...w/rekuperacja/
    Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
    Pozdrawiam,
    ________________________________
    Konsultant marki Buderus

  3. #3

    Domyślnie

    W korytarzach nie robi się wywiewów bo utrudnisz m.in. wentylację łazienki,

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony