dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 26
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 506
  1. #21

    Domyślnie Odpowiedz

    Witam w40,
    odpowiedz poszła na priv.
    Pozdrawiam
    Michał Dąbrowicz
    doradca techniczny firmy Dachlux
    0 608 475 793

  2. #22

    Domyślnie

    Witam
    Chciałbym dać do wyceny dach. Jak mógłbym przesłać Panu plany dachu, bądź gdzie w Warszawie ma Pan siedzibe.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #23
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pontypendy
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    432
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Witam,
    wysłałam Panu zapytanie o wycenę pokrycia dachu.
    Proszę pilnie o odpowiedź.

  4. #24

    Domyślnie

    Z przyjemnością POTWIERDZAMY, że oferta pana Michała JEST rzeczywiście NAJBARDZIEJ konkurencyjna w Warszawie i okolicach.
    Jednoceśnie pan Dąbrowicz jest bardzo kompetentnym sprzedawcą, ma wspaniałe, pełne profesionalizmu podejście do zawierania transakcji, udziela rzetelnych i wyczerpujących informacji.
    Zakupioną dachówkę otrzymaliśmy bardzo szybko a transakcja przebiegła zgodnie z umową.
    !!! ZDECYDOWANIE I GORĄCO POLECAMY !!!!

  5. #25

    Domyślnie

    Podpisuje sie pod tym obiema rekami powiem dodatkowo, ze terminy ma z kosmosu jesli chodzi o sezon od podpisania umowy dach mialem w ciagu tygodnia

    POLECAM

  6. #26

    Domyślnie

    witam
    czy na gonty bitumiczne też są promocje?

  7. #27

    Domyślnie

    Czy wiadomo jak długo potrwa promocja na kera-pfanne Creatona? Mam na myśli czy będzie trwała tylko do końca sierpnia, czy jeszcze przez wrzesień?
    Już mieszkamy i... odpoczywamy po budowie

  8. #28

    Domyślnie Creaton

    Witam Cię Tomjot,
    niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie.
    Kiedy to samo pytanie zadałem przedstawicielowi regionalnemu firmy Creaton na rynek warszawski,odpowiedził,iż na "na razie trwa".Mam nadzieję,iż będzie trwała jak najdłużej,gdyż praktycznie wszystkie firmy produkujące dachówki ceramiczne (typu Koramic,Roben,RuppCeramika,Von Muller)nie odwołują swoich promocji.

    Pozdrawiam
    Michał Dąbrowicz
    doradca techniczny firmy Dachlux
    0 608 475 793
    [email protected]

  9. #29

    Domyślnie

    Witam

    wysłałem mailem rysunki i prośbę o oferte

    pozdrawiam

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wbrat
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1.608
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Będę śledził z uwagą, gdyż etap wyboru dachu powoli u mnie się zbliża. A najlepiej jakby jakaś promocja na Brassa Frankfurter ciemny-brąz była

    ps. czy kształt dachówek: Frankfurter i Romańska czymś się różni? Czy jedyna różnica, to powłoka Cisar w tej drugiej?

  11. #31

    Domyślnie Wienerberger

    Karols,
    zgadza się,firma Von Muller jak i Koramic należą do koncernu Wienerbergera.Moim zdaniem jednak jakość Von Mullera jest o wiele(zaznaczam BARDZO WIELE) lepsza od Koramica(czyli dawnego Wiekora).
    Pozdrawiam
    Michał Dąbrowicz
    doradca techniczny firmy Dachlux
    0 608 475 793

  12. #32

    Domyślnie Re: Wienerberger

    Cytat Napisał Michal Dabrowicz
    Karols,
    zgadza się,firma Von Muller jak i Koramic należą do koncernu Wienerbergera.Moim zdaniem jednak jakość Von Mullera jest o wiele(zaznaczam BARDZO WIELE) lepsza od Koramica(czyli dawnego Wiekora).
    Pozdrawiam
    Michał Dąbrowicz
    doradca techniczny firmy Dachlux
    0 608 475 793
    Jaka jest obecnie cena Von Mullera, czy jest lepszy od Robena i jeszcze jedno pytanie czy kupując Mullera w sprzedaży dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria?

  13. #33

    Domyślnie Wienerberger

    karols,
    a jaki dokładnie kolor Cię interesuje?
    Pozdrawiam
    Michał

  14. #34

    Domyślnie dachówka

    witam,

    wysłałem zapytanie na email
    jeśli nie doszło - proszę o informację na [email protected]

  15. #35

    Domyślnie oferta

    witam,

    czy doczekam się oferty?

    pozdrawiam,
    [email protected]

  16. #36

    Domyślnie :)

    Witam,
    wlasnie sprawdzałem wszystkie maile,które otrzymałem i nie mam żadnego maila z tego adresu,więc proszę o powtórne przesłanie.
    Pozdrawiam
    Michał Dabrowicz
    doradca techniczny firmy Dachlux
    0 608 475 793

  17. #37

    Domyślnie Re: promocja pażdziernikowa

    Witam!
    Czy mogłabym przesłać panu rzut dachu i prosić o wycenę?
    Czy może Pan polecić ekipy dekarskie?
    Jestem zainteresowana dachówką karpiówką Von Mullera.
    Mam na dachu 6 wolich oczek : 2 duże i 4 małe.
    Wiem że w ofercie VM są specjale dachówki do takich prac.
    Jeszcze jedno.
    Czy to prawda że o pokryciu się dachówki zielonym osadem ma świadczyć brak wystarczającej ilości specjalnych dachówek wentylacyjnych?
    Tak mi tłumaczył sprzedawca z POLDACH-u, gdy mu powiedziałam że chcę dachówkę angobowaną, właśnie ze względu na zielenienie dachu. On stwierdził że to nie ma znaczenia czy to będzie naturalna czy angoba, tylko duża ilość dachówek wentylacyjnych pozbawi mnie tego problemu.
    Pozdrawiam
    ole!

  18. #38

  19. #39

    Domyślnie re

    Witam Pani Igo,

    dziekuję za zainteresowanie moim postem na forum.Odnośnie karpiówki firmy Von Muller,niestety nie ma jej już w ofecie,gdyż koncern Wienerbergera zamknął fabrykę firmy Von Muller w Eisenbergu,która produkowała m.in.karpiówkę.Jeśli więc ktoś ją oferuje to albo ma ją na stanie i stara się jej pozbyć,gdyż już nigdy nie będzie produkowana,albo po prostu nie za bardzo jest w temacie.Fakt faktem,iż była to bardzo dobra dachówka,dlatego nie jest to dla mnie zrozumiałe,że po tym jak Wienerberger kupił na początku roku firmę Von Muller,teraz zamyka jedną z dwóch fabryk.

    Dlatego mógłbym zaoferować Pani na dzień dzisiejszy dachówkę karpiówkę Creatona Klassik,bądz Rupp Ceramiki Opal,które są w tej chwili w obniżonych cenach.

    Odnośnie wykonawstwa firma Dachlux ma własne ekipy dekarskie,natomiast ja dla klientów z forum polecam tylko 2 ekipy,które bardzo dobrze znają się na swoim fachu i nie obawiam się,iż któryś z klientów z forum muratora zarzuci mi,że poleciłem ekipę,która zepsuła dach,przez co mogę stracić pozytywną opinię w necie.

    Jedna z tych ekip(nijakiego Diabła) w przyszłym tygodniu będzie kończyła układanie dachówki karpiówki Opal Rupp Ceramiki w kolorze miedzianym w Józefowie( dach 550 m2).Można tam podjechać i zobaczyć jak sobie radzą i jak ta dachówka wygląda ta dahówka.

    Odnośnie porastania mchem,to zastosowanie zwiększonej ilości dachówki wentylacyjnej nic nie daje,gdyż wszystko zależy od środowiska w jakim znajduje się budynek.Najbardziej na porastanie podatna jest dachówka naturalna,mniej angobowana,a najmniej glazurowana.Nie jest to jednak reguła,gdyż patrząc na budynki pokryte blachodachówką w połysku w środowisku agresywnym(typu bardzo gęste zalesienie i duża wilgotność oraz mały udział wiatru),to i również to pokrycie jest porośnięte glonami.Jest na to jedna rada.Co kilka lat ten dach trzeba po prostu umyć karcherem.

    Jeśli będzie Pani zainteresowana sporządzeniem ofert to proszę o kontakt.

    Najlepiej byłoby spotkać sie face to face,abym wszystko mógł pokazać i omówić.

    Pozdrawiam

    Michał Dąbrowicz

    doradca techniczny firmy Dachlux

    0 608 4745 793

    [email protected]

  20. #40

    Domyślnie

    Mam nadzieje,że w przyszłym roku na jesien tez będą takie fajowe promocje.

Strona 2 z 26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony