dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Temat: powitalny

  1. #1

    Domyślnie powitalny

    Witam Forumowiczów- sekunduję wszystkim budującym od roku.
    Forum fajne jest, dowiedziałam sie tutaj mnóstwa rzeczy.Działka kupiona, kredyt wzięty, projekt się robi, jak sie zrobi- gdzies grudzień-to z wiosna zaczynamy...Przyda, oj przyda sie duchowe wsparcie i trochę humoru, którego forumowiczom nie brakuje.
    Co do innych informacji- dzieci dwoje, mąż tułający się po morzach i oceanach, pies wielkości cielęcia, zawód wykonywany - gospodyni domowa- (co równoznaczne jest z brakiem czasu i dniówką średnio 12-godzinną, czyli, jak to się mówi:"kobieta niepracująca").Wszyskich serdecznie witam!!!

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Witaj Marynarka! (fajowy nick)
    A co się dopiero teraz odzywasz?! Czekamy na rozpoczęcie dziennika budowy!
    Życzę wesołego budowania

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Witaj

    ... znaczy się Tyś Kapitanowa Cap_Q jesteś
    no i proszę wydało się
    Pozdro
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  4. #4

    Domyślnie

    No...
    a swoja drogą takie to łatwe do rozszyfrowania? żona bosmana albo motorka to w końcu też "marynarka". A za zaproszenie dzięki, dzięki, ale ja dopiero jutro z Tyskim sobie na forum posiedze. Dzis od zgłębiania postów o fundamentach juz mnie łeb boli. A i pies już nogami przebiera.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerzysio
    Witaj

    ... znaczy się Tyś Kapitanowa Cap_Q [/b] jesteś
    no i proszę wydało się
    Pozdro
    J
    Ciiii Jerzysiu, bo Kapitanowa Q bywa na forum pod swoim nickiem. Gdybyś był w zeszłym roku, wiesz gdzie, to byś ją poznał osobiście, a Cpt.Q też [/b]

  6. #6

    Domyślnie

    Ale numer! Zdaje się, nie zajarzyłam, kto zacz Kapitan Q.Przyznałam sie do nieswojego Kapitana! Brdzo przepraszam i prostuję- mój Kapitan to raczej Kapitan S..., Ale on teraz daleko i na forum nie ma szansy zaistnieć przez najbliższe 4 miesiące. Sprostowanie dlatego dziś dopiero, bo wczoraj siadła mi klawiatura.
    Kapitanie Q, twoja żona nie ma ze mną nic wspólnego.O, przepraszam, znów się mylę- obie mamy swoich Kapitanów. [/quote]

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ...co kapitan, to kapitan





    cokolwiek to znaczy
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał marynarka
    Ale numer! Zdaje się, nie zajarzyłam, kto zacz Kapitan Q.Przyznałam sie do nieswojego Kapitana! Brdzo przepraszam i prostuję- mój Kapitan to raczej Kapitan S..., Ale on teraz daleko i na forum nie ma szansy zaistnieć przez najbliższe 4 miesiące. Sprostowanie dlatego dziś dopiero, bo wczoraj siadła mi klawiatura.
    Kapitanie Q, twoja żona nie ma ze mną nic wspólnego.O, przepraszam, znów się mylę- obie mamy swoich Kapitanów.
    [/quote]


    Kapitan Q to jeden z forumowiczów. Pewnie się z Kapitanem S znają

  9. #9

    Domyślnie

    Ale jaja, dopiero tu zajrzałem,a tu Jerzysio mi Marynarkę wyswatał Witaj Marynarko
    Przypomina mi sie piosenka z filmu "Kabaret" - "Two ladies" - pamiętacie, jak to leciało - "tirli tirli laaa - two ladies, tirli tirli..."

  10. #10

    Domyślnie

    : witam, Kapitanie. Pozdrów ode mnie swoją "marynarkę".Moj osobisty Kapitan sztormuje na Pacyfiku; a ja tu sobie "poniekąd" buduję.Zyczę miłego urlopu , Swięta razem- oj, chciałoby się...To już dziesiate samotne. Pozdrawiam

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ...takjakośwyszłosamozsiebiechybanieoczekiwaniea lbocuuuuuuuuuuuuuuuuuuś..
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał marynarka
    Moj osobisty Kapitan sztormuje na Pacyfiku; a ja tu sobie
    ...
    Swięta razem- oj, chciałoby się...To już dziesiate samotne. Pozdrawiam
    Pacyfik - mmm - ostatnie trzy lata - zwłaszcza Południowy - moje miejsce na Ziemi. Jak posztormuje, to za to będzie miał takie widoczki - zapraszam do obejrzenia:
    http://cptq.photosite.com/Album2/

    Święta? Jakie Święta, pojutrze wyjazd - ale tylko na Śródziemne - bliziutko Tylko na 4 miesiące

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerzysio
    ...takjakośwyszłosamozsiebiechybanieoczekiwaniea lbocuuuuuuuuuuuuuuuuuuś..
    J

  14. #14

    Domyślnie

    oj...No to stopy wody i oby ci te Swięta wypadły na morzu.Gdyby mój Kapitan był w Swięta na Sródziemnym to też bym pewnie tam była. Ale na Pacyfik- za daleko.Zyczę dobrej załogi i spokojnego morza.Trzymaj się.

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał marynarka
    oj...No to stopy wody i oby ci te Swięta wypadły na morzu.Gdyby mój Kapitan był w Swięta na Sródziemnym to też bym pewnie tam była. Ale na Pacyfik- za daleko.Zyczę dobrej załogi i spokojnego morza.Trzymaj się.
    Dzięki, widzę, że znasz temat - Święta lepiej w morzu niż w porcie. Chociaż we Włoszech to chyba przez Święta nie robią, kiedyś byłem w tym okresie i fajnie było - ale jeszcze na praktyce ze 25 lat temu...
    Żonka by przyjechała, pewnie, ale ma od niedawna sztaby w kręgosłupie, małe dziecko i psa. Wojażowanie zawieszone na czas jakiś
    A co do Pacyfiku - wiesz, dwa lata temu, moja starsza córka - rzut na taśmę - przyleciała do mnie sama do Szanghaju, wsiadła i pooooszliśmy przez Pacyfik do Australii i z powrotem. Wszystko można To tylko 14 godzin lotu
    Pozdrawiam serdecznie - Leszek

  16. #16

    Domyślnie

    Bilety kosztują...Te wakacje spędziłam na Pacyfiku- 2,5 miesiaca. Z siedmioletnim synem. Syn sprawowal sie znakomicie, gorzej ze mną- myslałam, że skoczę za burtę i wpław popłynę do Europy.Okazało sie, że zabija mnie bezczynność.Ale podszkoliłam angielski, nauczyłam sie grac w gry typu "age of empire", no i troche zobaczyłam świata.Oraz życia na morzu- gór papierów"mielonych"codziennie przez mojego Męza, totalnego niewyspania, gdy trafiały sie trudne warunki albo"zbitka "dalekowschodnich portów, (trzeci był troche bez wyobrażni i latwo się "rozkojarzał"). To dobrze robi, z bliska przyjrzec sie tej pracy.A poza tym...
    Nie ma , jak nasza dobra, stara Europa- nigdzie nie żyje sie tak dobrze jak tu. Może czasem trzeba daleko pojechać, żeby sie o tym przekonać. Ot- kwestia odpowiedniej perspektywy.
    Własnie sobie przypomnialam, że nie dałam Tomkowi opłatka...

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał marynarka
    Własnie sobie przypomnialam, że nie dałam Tomkowi opłatka...
    Ale za to przypomniałaś mi - dziękuję Rok temu też zapomniałem

  18. #18

    Domyślnie

    Witam i bardzo serdecznie pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony