dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Nurek_

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Sosnowiec
    Posty
    1.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Stanley Cubix - warto?

    Cześć
    Zastanawiam się nad zakupem poziomicy laserowej, co myślicie o tytułowym Stanleyu? Warto, czy w tej cenie jest może coś lepszego? A może jak dołożę parę złotych to coś fajnego znajdę? Planuję wydać tak do 300 zł.
    Parterówka 117m2 | ściany 20cm grafitu 0.32 | podłoga 20 cm EPS 0.36 | strop 35 cm wełny 0.36 | rekuperator Izzifast 300 ERV | pompa ciepła Buderus WLW196i | PV 9,75kW na gruncie
    Dziennik budowy

  2. #2

    Domyślnie

    Typowa marketówka,do najprostszych zastosowań powinna wystarczyć,do póki się nie popsuje...

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Nurek_

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Sosnowiec
    Posty
    1.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Że nie jest to sprzęt z górnej półki to wiem. Chodzi mi bardziej o opinię kogoś co z nim pracował, jak się sprawuje. Czy np dokładność jaką ma (0.8 mm/1m) jest wystarczająca do typowych zastosowań czy lepiej poszukać czegoś dokładniejszego?
    Parterówka 117m2 | ściany 20cm grafitu 0.32 | podłoga 20 cm EPS 0.36 | strop 35 cm wełny 0.36 | rekuperator Izzifast 300 ERV | pompa ciepła Buderus WLW196i | PV 9,75kW na gruncie
    Dziennik budowy

  4. #4

    Domyślnie

    Przy pracach w domu taka dokładność jest wystarczająca,bardziej bym się martwił aby te parametry się nie rozregulowały podczas,przewożenia,przenoszenia itd.,musisz to kontrolować,wszystko zależy do czego chcesz go używać...

  5. #5

    Domyślnie

    Mam tytulowego stanleya. niestety w domu podloga na legarach i kostka kompletnie sie nie sprawdza.
    Poza tym przy odleglosci do sciany ok 2 metry wiazka jest strasznie gruba, taka rozdmuchana, kompletnie nie skupiona.
    Na niestabiulne, pracujace padloza slabo sie nadaje

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony