dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    poland13

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Czestochowa
    Kod pocztowy
    42-120
    Posty
    1

    Domyślnie UWAGA na firmę!!! Klech & Partner GbR Dieselstraße 41 63165 Mühlheim am Main klech.de

    Witam piszę na forum żeby ostrzec osoby które zamierzają podjąć pracę w tej firmie Pana Waldemar Klech.de & Partner GbR Dieselstraße 41 63165 Mühlheim am Main.
    Zaczynając od początku Szef tej firmy na początku obiecuje dobre warunki pracy, zakwaterowania, wysokie stawki i w rozmowie telefonicznej tak jest, ale gdy zajedzie się na miejsce sprawa wygląda zupełnie inaczej czar słów Pana W. pryska. Opowiem na moim przykładzie i kilku osób które przyjechały do pracy. Po pierwsze mieszkanie w którym mieliśmy mieszkać było ruiną i to w dosłownym tego słowa znaczeniu, a zapewnienia były zupełnie inne( w środku biegały myszy i za to od osoby żądał 300euro miesięcznie od osoby ). Po drugie Szef tej firmy podobno rejestruje pracowników tylko że gdy miałem wypadek w pracy po przez poparzenie żywicą epoksydową całej twarzy po przez opary (Nie zapiewniono nam odpowiedniego zabezpieczenia przed tą substancją), wyparto się tego że ja jestem zarejestrowany oraz żę tam pracowałem, i że jak pójdę do lekarza to automatycznie zostaje z problemem sam bo ja tak naprawdę nigdzie nie istniałem czyli koszty związane z leczeniem itp... żadne ubezpieczenie mnie nie obejmowało. Trzy doby zostałem bez opieki medycznej a opiekowali się mną koledzy, gdy szef tej firmy (po dwóch dniach) zobaczył mnie powiedział że to nic takiego wręcz wyśmiewając mój problem i jeszcze miał pretensje że zawracam mu głowę (twarz wyglądała okropnie). Postanowiłem zjechać do Polski bo potrzebowałem opieki medycznej. Była to była jedna wielka męczarnia przebywając tam skóra piekła nie miłosiernie . Gdy w Polsce lekarz mnie zobaczył bardzo się przeraził a obrzęk twarzy porównała do wysmarowanej domestosem "ale wg pracodawcy to nic takiego" (nikomu nie życzę przeżyć takiej męki którą mi ta firma zafundowała) piszę tu tylko żeby ostrzec osoby które zamierzają podjąć pracę w klech.de +49 162 401843*. Unikajcie tej firmy szerokim łukiem będę zadowolony gdy chociaż jedna osoba to przeczyta i uniknie tego co ja z kolegami. A rozmawiając z pracownikami dowiedziałem się że dla tej firmy to standard rotacja pracowników przeważnie po miesiącu przyjeżdżają następni ( I podobno mój przypadek to nic nowego). Jeszcze raz ostrzegam i nikomu nie życzę żeby podzielił mój los. Proszę administratora tej strony o nieusuwanie tej wiadomości.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Wielokonta sa zakazane regulaminem.

    Jeśli ktoś decyduje się na prace na czarno, musi liczyć się z wszystkimi konsekwencjami, w tym brakiem ubezpieczenia, wypłaty czy wsparcia prawnego itd.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony