dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Grill węglowy z rozpałka elektryczną

    Moi rodzice i znajomi maja grille węglowe z rozpałka elektryczną. Po prostu na dnie grilla jest grzałka, na grzałke sypie się węgiel, nastawia się grzałke na 2-3 minuty i węgiel się żarzy i można grillować. Bardzo przypadł mi do gustu ten grill, specjalnie w tym celu przy budowie tarasu wypuściłem gniazdko elektryczne, właśnie z myslą że będę używał takiego grilla. Sezon powoli się rozpoczyna, więc postanowiłem pogooglowac i zakupić taki grill. Myślałem, że będę przebierał w setkach ofert, a tu nie ma ani jednego. Obdzwoniłem nawet firmy trudniące się handlem tego sprzętu i nic. Owszem są z rozpałka gazową, bardzo polecane ale ja się uparłem że chcę tylko taki jak wyżej i żadnego innego. Niestety nic nie znalazłem. Tabliczka z modelem grilla niestety już jest nieczytelna i po modelu tez nie dam rady. Pewnie nikt mi tu nie pomoże, bo jak wspomniałem przeszukałem cały internet no ale może jakiś cud nastąpi..... Tylko proszę nie pisać że mogę grzałke osobo kupić, albo gazowy wybrać, nie w tym rzecz, uparłem się na taki jak wyżej i tylko ten wchodzi w grę....
    pozdr

  2. #2

    Domyślnie

    Hej
    Czy to ty zadałeś podobne pytanie na laki forum?

  3. #3

    Domyślnie

    Tak mi przyszło do głowy, czy nie prościej zrobić samemu? To pewnie tylko kwestia drutu oporowego?
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Pełno tego w necie więc nie komplikuj sprawy , rzecz dawno wykonana i adoptowana do większości tego typu urządzeń aby skomplikować komuś grillowanie......

    Koszt to ok 100 zł.....ale ja i tak wolę patyczki albo drewienko nasączone żywicą
    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	i-htsystem-ht-elektryczna-grzalka-do-rozpalania-grilla.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	48,6 KB
ID:	411298  
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    A po co się bawić. Elektrycznych grzałek do rozpalania grilla, choćby na aledrogo do wyboru do koloru. Wsadzasz do bądź jakiego grilla, jak się rozpali to wyciągasz, co jest o tyle sensowniejsze od grzałki wbudowanej na stałe, że powinna pociągnąć znacznie dłużej. No chyba że chodzi wyłącznie o wklejenie w następnym poście reklamy "z trudem znalezionej" zajebiaszczej firmy, robiącej jeszcze bardziej zajebiaszcze grille, z wbudowaną grzałką. Mam nadzieję że nie, choć ostatnio na tym forum ciężko wyłowić faktyczne pytania z zalewu spamu.

    P.S. CityMatic pisaliśmy równocześnie

  6. #6

    Domyślnie

    Zakupiłem tą w/w rozpałke elektyczną, pewnie grille o których pisałem to stare modele i teraz rozwiązanie jest ta osobna grzałka
    pozdr

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony