dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie izolacja chudziaka IZOHAN PENETRATOR G7

    Witam

    czy mogę zaizolować chudziak IZOHAN PENETRATOR G7 a na to papa PAPA ICOPAL FUNDAMENT 4,0 SZYBKI PROFIL SBS gr.4mm

    ponieważ pan w sklepie budowlanym polecił mi ten penetrator i teraz strasznie jedzie po 2 dniach i ciężko go wywietrzyć
    czy nie czeka mnie kucie chudziaka ?
    Ostatnio edytowane przez creative_21 ; 22-04-2018 o 16:17

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    remus1108

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-400
    Posty
    70

    Domyślnie

    Pierwsza zasada to nie wierzyc Fachowcom ze sklepow budowlanych a poczytac i zdac sie na swoja intuicje. Simplast primer po 2 dniach juz nie smierdzial to moze ten izohan potrzebuje troche wiecej czasu. Nic nie kuj. Poczekaj a potem na to i tak przyjdzie papa.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam,
    creative_21 jak się zakończyła sprawa z penetratorem? Mam podobny problem. Kuć chudziaka?

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bonet22

    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Skąd
    Oleśnica
    Kod pocztowy
    56-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Panowie i jak rozwiązaliście problem z Izahamem ? mam podobną sytuację tylko że ja posmarowałem tylko pod ścianami nośnymi i obawiam się że może być wyczuwalny wewnątrz pomieszczeń

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maaszak

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-315
    Posty
    1.391

    Domyślnie

    Ten Penetrator to grunt na bazie rozpuszczalników. Świetny produkt, ale ma swoje konkretne zastosowania, gdzie użycie produktów rozpuszczalnikowych jest konieczne. Użycie go w typowych zastosowaniach budowy przeciętnego domu to nie jest najlepszy pomysł. Jako grunt wystarczyło użyć choćby tego tendetnego Dysperbitu.
    Wyczuwalny to jedno. Drugie to pary rozpuszczalnikowe mogą się ulatniać jeszcze bardzo długo, a na elewacji jest styropian, który pod wpływem tych oparów ulega degradacji. Jeśli można to usunąć co się da (przeszlifować). Jeśli już się nie da, bo mury pną się do góry to w tym pasie z zewnątrz i wewnątrz trzeba wykonać powłokę gazoszczelną.
    Najlepiej niech KB obejrzy i oceni sytuację.
    Węgle do elektrowni, NIE do domu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony