dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Dziwne, małe, czarne, latające muszki w kuchni - nie żuczki - co to jest? halp...

    Dzień dobry,
    nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jeśli nie to proszę mnie przenieść, widziałam, że wcześniej ktoś z Państwa pytał o brązowe żuczki i jak się ich pozbyć.
    Ja z kolei mam problem z czarnymi latającymi muszkami, ciężko im zrobić dobre zdjęcie, bo prawie cały czas się przemieszczają, mają około 2-3-4 mm. Ubijam kilka dziennie, czasem na ścianie wysoko, czasem na szafce, czasem w szafce, czasem na oknie, czasem na firance w kuchni, w pokojach i na korytarzu ich nie widziałam. Próbowałam szukać w google ale nie widać nic takiego...
    Nie wiem czy się biorą z dworu (w oknie siatka) czy z komina może (brak siatki, spore dziury, raz przez nie wleciał szerszeń i musiałam go wyganiać :) )
    Tutaj 4 zdjęcia które udało mi się zrobić: https://imgur.com/a/oNaTRrF
    Ktoś z Państwa wie cóż to jest, skąd się bierze i jak się tego pozbyć?
    Sprawdzałam w szafkach produkty - niby nic w nich nie widać, kiedyś były mole spożywcze, ale się ich pozbyłam całkiem szybko.
    Proszę o pomoc.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A nie są to samce mrówek?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony