dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    izu82

    Zarejestrowany
    May 2018
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-317
    Posty
    1

    Domyślnie Deski lakierowane pobrudzone klejem dwuskładnikowym poliuretanowym.

    Witam,

    Przyznaje się bez bicia.
    Jakiś czas temu podjąłem się ułożenia deski litej lakierowanej już w zakładzie,z v fugą jaka iż wykonywałem całe mieszczanie no to zrobiliśmy też i to.
    Niestety przez niewiedzę i pewnie brak umiejętności usmarowałem deski tym klejem i niestety pozostały trwałe ślady.
    Próbowałem to zmyć rożnymi ustrojstwami ale to praktycznie niemożliwe.
    Właściciel nie jest zadowolony ja również.
    Pytanie brzmi jakie są sposoby naprawy tego co zepsułem?
    Czy czy v fudze stosuje się jakieś szlifowanie aby nie zniknęły te szczeliny, czy w grę wchodzi tylko cyklinowanie i ponowne lakierowanie.
    Proszę w miarę możliwości o szybką odpowiedz gdyż inwestor jest bardzo poddenerwowany.

    Dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    Współczuję. Moim zdaniem tylko zeszlifowanie, ale lepiej poczekać na ekspertów. Próbowałeś skontaktować się z producentem tego specyfiku? To zwykle najbardziej rzetelne źródło informacji.
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  3. #3

    Domyślnie

    Próbowałeś ACETON - rozpuszcza wszystko co poliuretanowe , tylko zrób próbę by nie rozpuścił lakieru !

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    monkey222

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Bochnia i małopolska
    Posty
    522

    Domyślnie

    zostaje tylko matowienie całości siatka i polozenie lakieru jednej warstwy ( nie słuchaj nic o cyklinowaniu bo nie trzeba) w fugach delikatnie papierkiem zgiętym .Nie baw sie w zadne acetony itp, dwuskladnik jak zaschnie to juz nic go nie rozpusci
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony