dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65
  1. #61
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    natka24

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    103

    Domyślnie

    Kamila, tylko ja sama jestem i nie wiem czy udźwignę sama budowę. Trudne sprawy.

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał natka24 Zobacz post
    Kamila, tylko ja sama jestem i nie wiem czy udźwignę sama budowę. Trudne sprawy.
    Sama na pewno nie udźwigniesz, no chyba że masz mnóstwo wolnego czasu (czytaj nie pracujesz, nie zajmujesz się niczym) i wchłoniesz wiedzy na temat budowania, codziennie dawka, czy to z forum, czy z literatur, czy z filmów YT. Wszystko by się dało zrobić gdyby nie to, że wszyscy dookoła chcą cię zrobić w bambuko, a to dodatkowo utrudnia budowanie.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  3. #63
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    natka24

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    103

    Domyślnie

    Trochę techniczna jestem ale nie w tematach ogolnobudowlanych.

  4. #64

    Domyślnie

    Na budowie zawsze jest co zrobić, bez różnicy czy to mały domek czy duży. Zawsze coś jest, a to śmieci, a to łopatą trzeba ruszyć, a to palety przestawić, a to gruz zebrać czy kamienie, takie pierdółki ale zajmują czas i energię. Do tego dochodzą dostawy, coś przywiozą to trzeba odebrać ustawić, zabezpieczyć przed deszczem, złodziejami, pozapisywać, podliczyć no i szukać promocji na materiały, zbierać oferty, te wszystkie papirusy kontrolować. No i pilnować wykonawców, patrzeć na ręce, zdjęcia robić, dopytywać . Można rzec przygoda ... jeśli lubisz oczywiście.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  5. #65
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    natka24

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    103

    Domyślnie

    Dzis doszlam do wniosku ze jednak nie moje możliwości. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w wątek

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony