dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Wciśnięty korek syfonu automatycznego. Zabudowana wanna. Proszę o pomoc.

    Mam problem i proszę o pomoc. Wprowadziliśmy się z dziewczyną do nowego mieszkania i zauwazylismy, że przecieka korek w wannie. Kupiliśmy najbardziej podobny w Leroyu i mieliśmy sprawdzić czy podpasuje, bo pomyśleliśmy, że to może przez wyrobioną uszczelkę. No ale dziewczyna nic nie mówiąc 'chciała sprawdzić czy działa' i wyciągnęła stary i wcisnęła nowy ręką. Totalnie się zaklinował i na dodatek odpadł ten grzybek z góry i teraz tylko ten trzon metalowy tam został. Kręcić tym trzonem próbowaliśmy i nic. Jak kręcę pokrętłem od syfonu to delikatnie się rusza góra-dół, ale dosłownie tylko troszeczkę. Wanna jest zabudowana całkowicie, nie ma do niej dojścia, a my dopiero się wprowadziliśmy, a mieszkanie wynajmujemy i chcielibyśmy oczywiście uniknąć kucia płytek. Czy ktoś ma może jakiś pomysł? Bardzo proszę o pomoc. Myślałem żeby jutro kupić obcęgi i spróbować to wyrwać. Sam już nie wiem. Dołączam zdjęcia.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180828_203038.jpg
Wyświetleń:	141
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	418048   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180828_203049.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	418049   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180828_203043.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	75,0 KB
ID:	418047  

  2. #2

    Domyślnie

    Możliwe, że ten trzpień od korka miał za dużą średnicę albo po prostu w otworze był jakiś kamień lub inny syf i wszystko się zablokowało. Można spróbować psikać wd40 i delikatnie wyciągać jak tamten. Metodę na siłę zostawiłbym na koniec, bo może się zakończyć rozwaleniem syfonu i koniecznością rozkuwania płytek...
    Dlaczego w tym kraju tak ciężko kupić czarne baterie prysznicowe? Może sprzedawcy się ich po prostu boją?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał petman96 Zobacz post
    Mam problem i proszę o pomoc. Wprowadziliśmy się z dziewczyną do nowego mieszkania, a mieszkanie wynajmujemy i chcielibyśmy oczywiście uniknąć kucia płytek. Czy ktoś ma może jakiś pomysł? Bardzo proszę o pomoc. Myślałem żeby jutro kupić obcęgi i spróbować to wyrwać.
    Masz duży problem Petman Przyjrzyj się płytkom. Tylko debil zabudowałby dostęp do syfonu na stałe. Nie można tego wykluczyć, ale np, u mnie też jest zabudowane "na stałe". Rzecz w tym, że część płytek może być enteligentnie wklejona na silikon, a pod nim jest dostęp, lub w inny sposób jest dostęp. No, chyba że to debil robił.
    Pozdrawiam, ciocia Aga
    Ostatnio edytowane przez Hipopotam ; 30-08-2018 o 20:23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony