dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Jaka myjka ciśnieniowa do 1000 PLN ?

    Dzień dobry,

    Zamierzam zakupić myjkę ciśnieniową do 1000 PLN. Przeznaczona będzie głównie do mycia samochodu, ale także do czyszczenia podjazdu z kostki betonowej, czyszczenie elewacji, etc. Zależy mi na jakości wykonania. Czy któryś z szanownych forumowiczów jest w stanie doradzić na co zwrócić uwagę, zarekomendować konkretne urządzenia ? Zastanawiam się na Karcherem K5, teraz w Obi za jakieś 894 PLN można zakupić https://www.obi.pl/myjki-cisnieniowe...a-k5/p/6071161, oraz nad MacCallisterem z Castoramy za 858 PLN https://www.castorama.pl/produkty/na...w-140-bar.html

  2. #2

    Domyślnie

    Karcher K 5,używaj tylko czystej wody do mycia,ew. filtr zewnętrzny...

  3. #3

    Domyślnie

    szkoda że budżet taki bo poleciłbym Ci ryobi, super sprzet, idealny do mycia auta, podjazdu, kostki etc.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Może też być coś z Nilfisk np. E130

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    raxon

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Krosno
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    335

    Domyślnie

    Podłączę się pod temat, mam okazję kupić myjkę Nilfisk C135i 1-8 Xtra. Posiada silnik bezszczotkowy i alu pompę. Ma wygodny zwijacz przewodu i węża i jakieś tam dysze w zestawie i pianownice. Jest sens to kupować za niecałe 500zł? Generalnie ja już nie potrzebuję ale że okazja się trafiła to się waham.
    Dobre są te Nilfiski?

  6. #6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony