dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jimm

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1

    Domyślnie Niedomalowany sufit

    Witam
    Otóż mam następujący problem. Ostatnio postanowiłem zrobić remont w starym domu i przemalować przedpokój. Na ścianach zrobiłem gładzie oraz na suficie. Przed gładzią gruntowałem gruntem do wilgotnych pomieszczeń (gdyż dom jest nieocieplony i w przedpokoju gromadzi się wilgoć), a po szlifowaniu gruntem 50 do 50 z białą farbą. Teraz mam problem taki, że po już trzykrotnym malowaniu sufitu cały czas widać mi przebicia i niedomalowane miejsca, w których jakby farba chwyciła gorzej. Czy mógłby mi ktoś pomóc co jest tego przyczyną i jak mogę pozbyć się tego problemu?
    https://zapodaj.net/43ae070ba7f8b.jpg.html
    https://zapodaj.net/045343f1e9aaf.jpg.html
    Dodam, że farba to lateksowy Dekoral
    Proszę o pomoc.

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    W pierwszej kolejności należy zadbać o zapewnienie odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniu. Przyczyny obecnego stanu rzeczy mogą być różne, np. rozcieńczenie gruntu farbą, zastosowanie niewłaściwego wałka i techniki malarskiej lub też brak odpylenia powierzchni. Polecam odpylenie podłoża, zagruntowanie go gruntem ACRYL-PUTZ® GU 40, ponowne nałożenie gładzi oraz malowanie matową farbą, np. Śnieżka Max Latex. Matowa farba zniweluje optycznie błędy malarskie oraz różnice w strukturze podłoża.

  3. #3
    Banned
    Murarz90

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Gorzów wielkopolski
    Kod pocztowy
    66-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dokładnie tak jak pisze mój przedmówca. To powinno pomóc, sam tak robię u klientów

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony