dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Powerade19

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Mragowo
    Kod pocztowy
    11-700
    Posty
    1

    Domyślnie Uciążliwe chlewiki przy moim lokalu .

    Witam . Mam taki problem . Mam lokal gastronomiczny pierogarnie w budynku mieszkalnym na parterze . Do mojego lokalu są przyklejone wstrętne odstraszające chlewiki inaczej pomieszczenia gospodarcze . Chlewiki stoją na miejskim gruncie i są wynajmowane dla mieszkańców na składowanie opału itp dosłownie jak na wsi ..... dodam iż jest to centrum miasta ... pisałem już pare pism do urzędu miasta o usunięcie tej odstraszającej przybudówki lecz wszystko kończy się negatywną odpowiedzią . Pytanie do was jest takie czy nie lepiej zgłosić to gdzieś do nadzoru budowlanego czy straży pożarnej dodam iż napewno nie spełniają żadnych norm pożarowych ani budowlanych i wiem ze są tak dostawione ze nie maja swojej ściany a korzystają z mojej gdzie uważam ze jest to tez nie zgodne z prawem ! Mało tego nad ich dachem jest okno do właśnie mojego lokalu z widokiem bezpośrednio na ich wstrętny dach pokryty jakaś stara papą . Przeciez to moim zdaniem nawet powinna być zachowana jakaś odległość itp ? Jak myślicie jak temat ”ugryźć ” i gdzie to najlepiej zgłosić i w jakiej formie gdyż próby prośby burmistrza nie przynoszą żadnego rezultatu ... ?
    Z góry dziękuje za odpowiedz dla zainteresowanych proszę podać mail wyślę zdjęcie chlewikow jak to wyglada .

    Mateusz

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gregory67

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    L
    Posty
    224

    Domyślnie

    Zgłoś to do straży pożarnej

  3. #3

    Domyślnie

    Ech ci egoistyczni polepszacze świata. A może okolicznym mieszkańcom te komórki są zwyczajnie potrzebne? Skoro opał tam chowają. No mi raczej jak odwiedzam lokal gastronomiczny to cenię sobie smak i estetykę potraw z naciskiem na to pierwsze. A co do lokalu to wewnętrzna czystość. Jak do minimum skrócisz czas oczekiwania na zamówienie to nikt ana ochydny dach czy otoczenie nie będzie zważał

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony