dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Proszę poradźcie co robić?
    Miałem mieć drzwi typowe 80x200 czyli otwór w murze 88x206, tymczasem po wylewkach i ułożeniu kafelek na podłodze zostało mi 204 cm!!!!
    Chciałem zastosować ościeżnicę regulowaną np. Porta-System.
    Czy w tym przypadku nie mam już szans?
    Czy może poprostu skrócić drzwi i ościeżnicę o te parę centymetrów?

    Błagam o pomoc!

    Tim

  2. #2

    Domyślnie

    Na szczęście wszystko można obciąć. Te dwa centymatry to nie jest żaden problem. Ciąć!

  3. #3

    Domyślnie

    Ja tez mialem u siebie taki problem, ucialem i nic nie widac

  4. #4

    Domyślnie

    Mozna zamowic u lokalnego stolarza (ale sprawdzonego!!!) drzwi na wymiar. My tak zrobilismy, chociaz nasze otwory sa OK. Wybralismy sobie z setek katalogow jakie mial, naprawde super model, i mam nadzieje ze stworzy cos sensownego. Ani Porta ani Polskone nie maja tak nowoczesnych wzorow (i wychodzi 50%drozej)

  5. #5

    Domyślnie

    Szlifierka kątowa (flex) powinna załatwić sprawę. Wycinasz otwór w ścianie jaki Ci się podoba.

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    On 2002-10-14 23:00, alex wrote:
    Mozna zamowic u lokalnego stolarza (ale sprawdzonego!!!) drzwi na wymiar. My tak zrobilismy, chociaz nasze otwory sa OK. Wybralismy sobie z setek katalogow jakie mial, naprawde super model, i mam nadzieje ze stworzy cos sensownego. Ani Porta ani Polskone nie maja tak nowoczesnych wzorow (i wychodzi 50%drozej)
    Co jest droższe 50%? (stolarz czy też Porta????)

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba stolarz, przynajmniej u mnie by tak było.

  8. #8

    Domyślnie

    Dzrzwi Porta czy Polskone kosztuja wraz z oscieznica okolo 1200 zl!!!! Podczas gdy nas zamowione na wymiar beda kosztowaly wraz z montazem i transportem 850zl, a model nie wybralismy wcale prosty, bo bedzie mial po srodku trzy kwadratowe przeszklenia z szkla mlecznego i na dodatek dwie rozne okleiny - brzoze (drzwi) i buk (oscieznica i obramowanie kwadratow).Niestety termin realizacji to ponad 2 mies., ale na jakosc nie bedziemy narzekac, bo facet ma pelno zamowien z Niemiec.
    Pozdarwiam

  9. #9

    Domyślnie

    Alex - gdzie mieszkasz? Daj namiar na tego stolarza.
    B

  10. #10

    Domyślnie

    Dla Beli:
    Stolarstwo(drzwi i schody)
    tel 77 4660479
    Facet nazywa sie Cichoń i mieszka na zapadlej wiosce w Opolskim w Dobieszowicach kolo Kedzierzyna-Kozla. Ja buduje sie kolo Opola, czyli 50km od niego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony