dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Budowa na działce mn/rm pilne

    Witam serdecznie, mam do was ogromną prośbę. Ponieważ posiadam działkę która w planie zagospodarowania przestrzennego na mapce jest oznaczona jako mn rm. I teraz moje pytanie do was czy jest możliwość budowy na takiej działce osiedla domków jednorodzinnych lub czy wgl jest możliwość jakiejkolwiek budowy domu.

  2. #2

    Domyślnie

    A objaśnienia do planu zagospodarowania przestrzennego masz ? Tam jest dokładnie opisane co i jak.
    Ps. na ogół oprócz oznaczeń typu mn rm masz jeszcze podany nr . Przeczytaj dokładnie.

  3. #3

    Smile

    No właśnie mam tylko mapkę i chciałem się zorientować czy na tak oznaczonej działce można budować osiedla nie mam żadnego wpisu tylko sama mapkę zagospodarowania

  4. #4

    Domyślnie

    Ale ogólnie orientuje się ktoś lub miał podobne oznaczenia na działce czy można tam budować dom /domy?

  5. #5

    Domyślnie

    Do każdej mapy przy planie zagospodarowania przestrzennego jest opis. Jaka to miejscowość ? Wejdź na stronkę gminy , powiatu i tam powinieneś to znaleźć.

  6. #6

    Domyślnie

    Ale mógłbyś mnie jakoś nakierowac czego tam szukać na tej stronie

  7. #7

    Domyślnie

    Ale mógłbyś mnie jakoś nakierowac czego tam szukać na tej stronie

  8. #8

    Domyślnie

    Nie mogę nic znaleźć odnośnie tego opisu rozumiem ze bez tego opisu nie jestem w stanie się nic dowiedzieć czy jest możliwość zabudowy. Na mapce jest tylko nr działki i mr mn bez żadnych numerów dodatkowych. Nie wiem co teraz z tym zrobić

  9. #9

    Domyślnie

    W planie według opisu o ile dobrze rozumiem opis to jest napisane że od 1.do 220 oznaczenie mn rm pozwala na zabudowę zagrodowa bądź dom jednorodzinny. Jeżeli się mylę niech mnie ktoś poprawi. Przy innych działkach są jakieś dodatkowe numery ale przy tej konkretnej nie ma żadnego numeru tylko numer działki i Mn RM. Kezeli jestem w błędzie proszę o sprostowanie

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.283

    Domyślnie

    Primo wrzuć skan mapy lub link do planu Secundo, to konkretne Mn czy RM ma jakis numer (tego obszaru w jednym kolorze na którym jest oznaczenie) i po tym numerze szukasz w części opisowej. Albo idź do gminy i kup wypis z MPZP za 120 zeta i nie sarkaj, bo nauka kosztuje.

  11. #11
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Witam serdecznie, mam do was ogromną prośbę. Ponieważ posiadam działkę która w planie zagospodarowania przestrzennego na mapce jest oznaczona jako mn rm. I teraz moje pytanie do was czy jest możliwość budowy na takiej działce osiedla domków jednorodzinnych lub czy wgl jest możliwość jakiejkolwiek budowy domu.
    Rzuć zapytanie do "dojnej zmiany" czy Ci pozwoli na to i czy nie zabierze Ci tego prawa na koszt płatnikobiorcow 500+.Sądy są już pomału w dyspozycji grupy 500+ także niedługo nic nie osiągniesz.Jak widać debili nie sadza,sami się rodzą
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 24-06-2018 o 00:06

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony