dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 199

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    votus_pl

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Koluszki
    Kod pocztowy
    95-040
    Posty
    8

    Domyślnie

    Jak zauważam na większości zdjęć każdy jednak decyduje się na wejściowe otwierane na zewnątrz, chodź w projektach raczej są do wewnątrz Fajnie to wygląda, lecz dla mnie firma chyba troszkę zawyża swoje ceny na produktach. Można wiedzieć w jakich granicach cenowych takie drzwi? Brakuje mi właśnie jakiś parametrów cenowych produktów które prezentujesz

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar zolw82
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Wroclaw
    Kod pocztowy
    55-020
    Posty
    183
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jolka Bobek Zobacz post
    Fajna robota, fajne drzwi. Dlaczego nie wybrałeś bramy garażowej Gerdy?
    Gerda produkuje drzwi od kilkunastu lat i moim zdaniem robi dobre jakościowo produkty, natomiast bramy garażowe robi na średnim poziomie, dlatego wybrałem hörmanna, który jest naprawdę porządnym produktem, zresztą gdyby nie ograniczenia finansowe to drzwi kupiłbym aluminiowe również od nich ewentualnie od producenta moich okien czyli Aluhaus.

    Cytat Napisał votus_pl Zobacz post
    Jak zauważam na większości zdjęć każdy jednak decyduje się na wejściowe otwierane na zewnątrz, chodź w projektach raczej są do wewnątrz Fajnie to wygląda, lecz dla mnie firma chyba troszkę zawyża swoje ceny na produktach. Można wiedzieć w jakich granicach cenowych takie drzwi? Brakuje mi właśnie jakiś parametrów cenowych produktów które prezentujesz
    Drzwi otwierane do środka zabierają niepotrzebnie miejsce w przedsionku/korytażu, ponadto gdy ktoś nie ma podcienia to takie rozwiązanie może przyspożyć dużo problemów z odprowadzaniem wody opadowej, często deszcze zacinając po drzwiach powoduje przeciekanie wody do domu, są takie pseudo okapnik ale raz że słabo się spisują a dwa brzydko wyglądają, Aha i co ważne, gdy są otwierane do środka to ciężko jest docieplić węglarki i nadproże bo takie drzwi montuje się na równo z wewnętrzną krawędzią muru.

    Co do ceny to dokładnie już nie pamiętam, mogę ci podać cenę katalogową mojego konkretnie modelu (mam do nich jeszcze długi podchwyt, czeka na montaż oraz zapomnialem dopisać że mam szybę antywłamianiową w doświetlu) - netto 6k pln bez montażu.
    Ostatnio edytowane przez zolw82 ; 15-02-2019 o 21:54

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony