dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 12
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 240
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał mieczotronix

    a mimi to nie zniechęca house do korzystania z forum?
    W pewnym sensie zniechęca. Ale za to w jakim stylu!


    Mimi, on (tj. Mieczu) się tylko tak droczy - to taki trening szarych komórek!
    Wklejaj dalej - ludzie czekają!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Jeśli operacja nie jest możliwa, to do narośli trzeba się przyzwyczaić
    a jeśli zaraza się roznosi?Chyba jest wtedy coś takiego,jak izolatka?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    Ania
    a pewno,że będe wklajać,tylko muszę zadbać o swoje forumowe dzieci,bo nie mam szczepionki,a choroba jest zaraźliwa ,jak widać .

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #24

    Domyślnie

    Mieczu, Redakcjo, Moderatorze, Adminie
    spojrzcie na dzisiejsze wpisy w watku Mimi
    jesli to nie jest rozwalanie i smiecenie w watku, to ja nie wiem co jest.

    Ja takze prosze o interwencje.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #25

    Domyślnie

    I ja!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    house dostał już kilka propozycji założenia swojego wątku,niestety nie skorzystał,woli rozwalać cudze
    Widać ma takie podejście do świata. Ty na to nic nie poradzisz.

    Cytat Napisał mimilapin
    Poza tym,nie rozumiem Twej obrony postawy house.
    Sugerujesz, że bronię chmury?

    Cytat Napisał mimilapin
    Czy czytałeś wątek?
    Przejrzałem go najpierw pobieżnie. A teraz pisząc odpowiedź na ten post przejrzałem go dokładnie (ten o skarpie).
    Oto moje wnioski.
    Bartekus pyta jaki projekt wybrać. Ty odpowiadasz.
    House odpowiada, co sam proponuje, popierając to swoimi doświadczeniami. W następnym poście każesz bartkowi zignorować housa' bo masz do niego jakieś uprzedzenia. Piętnujesz go. Ja nie wiem dlaczego, odwołując się do innego wątku, proponujesz przenieść rozmowę na priva. Nic dziwnego, że house, zupełnie zaskoczony czuje się że powiedziałaś mu "spadaj" (tylko brzydziej).
    Potem bartek pyta dalej house o jego projekt. House odpowiada. A w odpowiedzi na to ty zarzucasz house-owi, że nie ma kompletnie pojęcia o Twoim projekcie. Ale wątek przecież był o tym jaki projekt ma wybrać bartek! Dla mnie drugi zgrzyt. House nie reaguje. Dobra, czytam dalej. Dopiero teraz house odnosi się do twojego projektu i daje znać, że mu się nie podoba. Ty się obrażasz na niego i obrażasz jego mówiąć "żaden z ciebie inżynier ... bez wyobraźni". House odwdzięcza się tym samym, dalej nie używając inwektyw, tylko dużo buziek z uśmieszkami. W następnym poście jedziesz po housie znowu i znowu demonstracyjnie się obrażasz i mówisz, że się nie odzywasz. House dalej się nabija. A ty jednak się odzywasz. A autor wątku o dziwo dalej chce rozmawiać z housem.

    No więc widziałem w tym, że się za coś obruszyłać na house, pewnie masz z nim jakiś osobisty zatarg, jednak facet, który być może ciebie denerwuje, pisze na poziomie. Napewno jego pierwszy post był bardzo konkretny, zapytaj bartka.

    Cytat Napisał mimilapin
    Czy sam piszesz we wątkach,które Cię nie interesują,by zniechęcić do pisania i czytania innych?
    Nikt nie pisze po to, żeby zniechęcić. Każdy, to co mówi uważa za wartościowe i bardzo ważne. Tak zachowuje się każdy człowiek. To że inni oceniają to inaczej, to inna sprawa

    Cytat Napisał mimilapin
    Czy piszesz krytyczne i obraźliwe posty w wątkach właścicieli domów o odniennym stylu niż Twoje?
    To jest naganne oczywiście, ale cóż, świat się od tego nie zawali. Ale zaraz, czy house coś takiego zrobił?

    luzu

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Mimi, nie jesteś bez winy. Jak widzę taki twój tekst
    Cytat Napisał mimilapin
    wątek w takiej formie przypomina mi pijanego wpuszczonego do galerii - nikt nie może obejrzeć spokojnie i jeszcze strach,że taki Cię obrzyga...
    i taką odpowiedź
    Cytat Napisał house
    O matka do jakich ty galeri chodzisz ?
    to wygląda mi na to, że house, to dowcipny i opanowany człowiek

    Sama go sobie wyhodowałaś mimi. Im prędzej to zrozumiesz, tym prędzej sobie z tym poradzisz.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    wiesz Mieczu,Twoja powyższa wypowiedź pokazuje właśnie, jak zupełnie mylny może być odbiór osoby,która nie jest do końca w temacie
    To całkiem zabawne nawet.
    Myślę,że też troszkę prowokujesz,chyba że faktycznie nie domyśliłeś się z wątku,że piszemy z Bartkiem na jedej fali

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    wiesz Mieczu,Twoja powyższa wypowiedź pokazuje właśnie, jak zupełnie mylny może być odbiór osoby,która nie jest do końca w temacie
    To całkiem zabawne nawet.
    Myślę,że też troszkę prowokujesz,chyba że faktycznie nie domyśliłeś się z wątku,że piszemy z Bartkiem na jedej fali
    Mimi, większość z nas nie jest jak to nazywasz "w temacie", ale czasami natykamy się na takie zatargi

    A chmury czasami przybierają bajkowe kształty

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał mieczotronix
    to wygląda mi na to, że house, to dowcipny i opanowany człowiek
    Mieczu, poczucie humoru u Ciebie chyba ewoluowalo

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #31
    Guest

    Domyślnie

    Majka
    o jakim Ty piszesz zatargu?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #32

    Domyślnie

    Mimi, kreujesz się na osobę nieomylną. Jesteś niesamowita, poprostu - właśnie tak, jak na załączonym obrazku, wychodzą mi oczy, gdy czytam Twoje wypowiedzi pisane tak, jakbyś była specjalistką w każdym poruszanym przez siebie temacie - inni mają siedziec cicho. Nie znasz się na projektowaniu, zwłaszcza domów na skarpie, za to house widzę, że tak. Mimi wystarczy, że spojrzysz do "bibli" architektów - Neuferta, a będziesz wiedziała o czym mówię. House ma swoje zdanie, którego Ty nie akceptujesz i tylko dlatego próbujesz go zwalczyć, roszcząc sobie prawo do tworzenia Twoich wątków. Nie będe się powtarzać, mieczu to już pięknie napisał (ależ on mądry i ładny dom ma ), załóż sobie prywatne forum i tam będziesz mówiła, kto, co i kiedy ma pisać. Jak na razie widzę, że można mieć odmienne zdanie niż Ty, ale musi być zbieżne z Twoimi poglądami
    Wyluzuj, to jest forum, nie życie i zostaw house w spokoju, on też ma prawo do istnienia na tym forum, zwłaszcza, że nie jest niekulturalny.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  13. #33
    Guest

    Domyślnie

    Mieczu
    ściągnij sobie chmurę,nie będzie Ci żal słoneczka Chcesz?
    Tylko że House tak bardzo mnie polubił,że pewno się nie zgodzi

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    wiesz Mieczu...faktycznie nie domyśliłeś się z wątku,że piszemy z Bartkiem na jedej fali
    Nie mimi, to z wątku nie wynika. Bierz pod uwagę to, że emocje słabo oddaje się w e-mailach i postach. Jeszcze raz przeczytałem cały wątek o domu na stoku i widzę, że popełniłaś błąd, myśląć że house ma coś do Ciebie. On nie miał nic do ciebie, a co najwyżej do twojego projektu. Nawet nie do Twojego projektu, tylko do koncepcji, jaka się tobie spodobała. On nie miał pojęcia o emocjonalnym stosunku twoarzyszącym twojej konwersacji z bartkiem (ani ja - a bartek miał?). Bartek tak samo interesował się twoją opinią, jak i jego.

    Ojej dopiero teraz mi się przypomniało, że czytałem wypowiedzi house właśnie o budownictwie szkieletowym. Dopiero teraz sobie przypomniałem kto to jest. Pamiętam go z tamtego wątku jako konkretnego i rzeczowego forumowicza. Facet ma swoje poglądy, bardzo konkretne, odmienne od wielu czytelników forum, ale nie jest pieniaczem. Ma po prostu inne zdanie. W kwestii szkieletów się z nim zgadzam, w kwestii nielubienia architektury nowoczesnej nie, ale co z tego. Uważam, że w wątku w domu na stoku miał dużo do powiedzenia i to na temat. Co do złośliwości na innych wątkach, to jak widzę podjęłaś z nim pewną grę, a przynajmniej on to może tak odbierać. Widać, że to wszystko traktuje mniej poważnie, niż Ty.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał mieczotronix
    ale nie jest pieniaczem.
    Przeczytales dzisiejsze wpisy?
    Ja odnioslam wrazenie ze jednak jest, chociaz temat sie skonczyl -bo nikomu juz nie chce sie nic wklejac ani pisac - on dalej swoje, nawet gadal sam ze soba, zeby tylko cos dolozyc.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  16. #36
    Guest

    Domyślnie

    Mieczu,jednak prowokujesz,bo czytasz i cytujesz wybiórczo,dlatego nie bedę komentowała dalej Twych wypowiedzi,przepraszam.

    Co do wątku o domu na stoku - chyba nie jest dla Ciebie dziwne,że nie wklejam na forum rzutów wnętrz?
    A że robię to na priva?To już wyraz mojej chęci pomocy,bo nie jest to w niczyim interesie,jak wiesz - sam nigdy wnętrz nie pokazałeś i nie pokażesz z wiadomych powodów.


    p.s. a może Mieczu sprawdzasz,czy dobrze zrozumiałam Twoją teoretyczną lekcję z tego tematu?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  17. #37
    plaz
    Guest
    plaz

    Domyślnie

    Cytat Napisał agniesia
    Cytat Napisał mieczotronix
    ale nie jest pieniaczem.
    Przeczytales dzisiejsze wpisy?
    Ja odnioslam wrazenie ze jednak jest, chociaz temat sie skonczyl -bo nikomu juz nie chce sie nic wklejac ani pisac - on dalej swoje, nawet gadal sam ze soba, zeby tylko cos dolozyc.
    Moje wpisy sa odpowiedzia na posty ktore napisala do mnie M.
    Ja swoich nie wykasowalem , bo nie widze w nich nic obrazliwego,a- ha nie zawsze moge robic to od reki ,roznica czasowa 6 godzin.Dlatego ten poslizg .

    ps. zdjecia spowrotem wrocily a, tak sie o nie martwilem .

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Odnoszę wrażenie, że to ty mimilapin psujesz swoje lub nieswoje wątki do tego próbujesz zwalić winę na house.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  19. #39
    Guest

    Domyślnie

    tak Jezier
    psuję wszystkie swoje wątki,notorycznie,dzień po dniu,piszę by sama siebie dołować i wzbudzać negatywne emocje,zwłaszcza we wątku mimi -inspiracje i mimi-sypialnie

    Masz rację Jezier krytykuję,poniżam,obrażam,szydzę,ośmieszam,wk lejam zdjęcia nie na temat,byle by tylko poniżyć,stłamsić,zdenerwować,sprowokować,nar zucić swoje zdanie,jedyny słuszny gust,wytknąć innym niewiedzę i ciemnotę,zły smak i brak jakiegokolwiek wyczucia.
    Do tego nigdy nie doradzam,a jeśli tak ,to specjalnie wybieram rozwiązania z najwyższej półki,byle tylko wbić szpileczkę i udowodnić,że nie dla psa kiełbasa.
    A jeśli pokazuję komuś rozwiązania w swoim projekcie,to tylko po to,by robić reklamę swoim architektom,bo przecież i tak nikt ich nie skopiuje.
    Nie pokazuję także nigdy nikomu swych wnętrzarskich rozwiązań,bo mogę kasowac za to pieniądze,a nie pisać sobie za darmo.
    Zresztą nie poświęcam na to ani chwili własnego czasu,bo siedzę sobie w pracy i nabijam szefa w butelkę,wykorzystując firmowego kompa.

    A jeśli pokazuję nowoczesne domy,to przecież wmawiam wszem i wobec,że zwyłe domki są kiczowate,pospolite i paskudne.
    Nie pokazuję literatury,z której korzystam,bo a nuż ktoś będzie mądrzejszy ode mnie.
    Nigdy nie wklejam adresów,niech sami sobie szukają,przecież to takie proste.
    Nie podaję kontaktów,bo szkoda,by ktoś miał coś fajnego - przecież to ja mogę mieć naj naj naj...
    ...zadowolony jesteś Jezier?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  20. #40

    Domyślnie

    Jezier, przeczytaj cale inspiracje, moze jednak zauwazysz, ze sa tam propozycje innych forumowiczow, prezentujace inny gust od gustu Mimi, nikt nie wyszydza ani tych propozycji ani uzytkownikow.
    I jakos tam krytykanci nie wchodza skoro im sie nie podoba.
    Przeciez wyraznie jest napisany temat innego watku: nowoczesne domy, skoro mi sie cos nie podoba to tam nie zagladam zeby sie nie meczyc.
    Przeciez kulturalnie poradzono Housowi aby zajrzal do innych watkow, prezentujacych rozwiazania tradycyjne, np do dziennikow budowy, projektow czy zdjec domow forumowiczow - wlasnie gdy domagal sie 'zwyklych' domow, tradycyjnych.

    Naprawde tego nie widzisz?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 2 z 12

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony