dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    drogba_37

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    łódź
    Kod pocztowy
    95-045
    Posty
    87

    Domyślnie Nawadnianie, zraszanie skarpy 1,5 metra szerokości i 15 metrów długości

    Mam rozprowadzony podziemny system zraszania trawnika (Rainbird 3500/5000 zraszacze) a na skarpę spadzistą o długości około 15 metrów i szerokości 1,5 metra, na razie wyciągnięta rura i podłączona do skrzynki zaworowej. Miałem pierwotnie podciągnąć tam linie kroplującą, ale poczytałem trochę i są problemy z zapychaniem, stwierdziłem więc że zamiast linii będzie coś innego, tylko co proponujecie na taka długa i jednocześnie wąska skarpę? Nie może być nic inwazyjnego bo po tych 1,5 metra jest już działka sąsiada.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał drogba_37 Zobacz post
    Mam rozprowadzony podziemny system zraszania trawnika (Rainbird 3500/5000 zraszacze) a na skarpę spadzistą o długości około 15 metrów i szerokości 1,5 metra, na razie wyciągnięta rura i podłączona do skrzynki zaworowej. Miałem pierwotnie podciągnąć tam linie kroplującą, ale poczytałem trochę i są problemy z zapychaniem, stwierdziłem więc że zamiast linii będzie coś innego, tylko co proponujecie na taka długa i jednocześnie wąska skarpę? Nie może być nic inwazyjnego bo po tych 1,5 metra jest już działka sąsiada.
    wez linie pocącą. Taka Ci się nie zatka.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    drogba_37

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    łódź
    Kod pocztowy
    95-045
    Posty
    87

    Domyślnie

    Przyznam szczerze, że nie miałem wiedzy o istnieniu takiego cuda. Polecasz jakąś dobrą, porządną firmę produkującą taki wąż?, nie potrzebuje dużo, max 30 metrów, czy do tego trzeba jeszcze cos dokupić poza złączkami czy trójnikami?

  4. #4

    Domyślnie

    popatrz na alle drogo. Ja mam taki waz 3 lata pod szpalerem iglakow. sprawuje sie dobrze. znacznie lepiej niz linie kroplujace bo oddaje wode kazdym swoim centymetrem i nie zagina sie tak jek linie kroplujace (jest z b. miekkiej gumy)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony