dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Znowu schody....

    Czy ktos z Was zakupil schody w firmie Pana Marchewki, Domanskiego lub Pazury? A moze mozecie polecic jakas inna firme? Tzw. schody "z pudelka" odpadaja.

  2. #2

    Domyślnie

    firma Marchewka to godny polecenia wykonawca i nie dlatego, ze z mojej okolicy

  3. #3

    Domyślnie

    Zachorowałam na schody p.Domańskiego (nie wszystkie - jedne konkretne). Od czasu jak je zobaczyłam, już nic mi się nie podoba. Niestety ta cena Żałuję teraz, że nie wylałam zwykłych betonowych. Byłyby takie i już, nie trzeba by było szukać, kalkulować, zastanawiać się i wybrzydzać.

  4. #4

    Domyślnie

    Jeżeli jesteś z okolic Górnego Śląska to mogę polecić firmę Schodpol http://www.schodpol.pl/

  5. #5

    Domyślnie

    firma Marchewka też ma swoją cenę ale z tego co wiem nie narzeka na brak zamówień - www.marchewka.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Witam,

    czy macie może jakieś przykładowe ceny od Pana Marchewki?

    Jakiś przedział cenowy...

    M
    M&M

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Violetta

    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o schody gięte, to koszt ich wykonania u Marchewki czy Domańskiego kształtuje się w granicach 25 -30 tysięcy (to są te tańsze, ale są oczywiście i droższe).
    Też mam problem za schodami, bo nie mam ściany o którą mogłabym je zaczepić. Także słup podtrzymujący schody nie wchodzi w grę, więc konstrukcja musi być zupełnie samonośna. Jeśli ktoś ma namiary na firmę wykonujacą takie schody (w okolicach Wrocławia) za rozsądną cenę (14 -15 tys) to byłabym bardzo wdzięczna.
    Violetta

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony