Cytat Napisał -robert- Zobacz post
Witajcie,
próbuję złożyć wniosek do programu "Czyste powietrze" i natrafiłem na spore schody....
Po założeniu konta na portalu beneficjenta nie przysłano mi dokumentów rejestracyjnych na e-mail. Dzwoniłem do nich na podane na stronie 3 numery kontaktowe przez kilka dni. Łącznie kilkadziesiąt prób kontaktu, nigdy nikt nie odebrał telefonu. Napisałem na ich e-mail dwie wiadomości w odstępie kilku dni, minął ponad tydzień czasu i nikt mi nie odpowiedział. W portalu beneficjenta, po zalogowaniu na konto jest podstrona "Zadaj nam pytanie" niestety nie działa. Zero kontaktu z nimi. Ten program to jakaś mistyfikacja.
Nie wspomnę już o tym, że wniosek i udostępniona instrukcja do niego są fragmentami niespójne, wiele rzeczy jest niedopracowane. Kto za to kur*a bierze pieniądze? :-/
Czas wielki chyba, żeby media zaczęły nagłaśniać tę paranoję...

Pozdrawiam
Robert
Po pierwsze przeczytaj ten wątek https://forum.muratordom.pl/showthre...Powietrze-quot
Po drugie olej Portal beneficjenta. Szkoda nerwów. Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że masz już wniosek, a tylko do tego potrzebny Ci portal.
Po trzecie napisz dokładnie z czym konkretnie masz problem? Nie da się tego wywróżyć.