dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Szambo, wywóz a umiejscowienie

    Może dziwne pytanie, ale nie mam wyjścia

    Czy szambiarka musi mieć dobry podjazd do włazu czy jest też możliwy odbiór nieczystości z trudniejszych miejsc, gdzie np. trzeba by przerzucić rurę nad siatką lub przełożyć otworem pod siatką ogrodzenia?

    Myślimy o postawieniu większego domku na działce letniskowej i mamy dwa miejsca do wyboru. Jedno to to, na którym stoi aktualny domek/szopka ogrodowa - jest już przygotowany odpowiedni plac, ale niestety znajduje się w głębi działki, dalej od bramy wjazdowej, za to bliżej płotu przy którym idzie droga asfaltowa. Drugie miejsce, od lat trzymane na 'normalny' murowany dom, jest blisko bramy wjazdowej, ma lepsze położenie, z tym, że wszystko musielibyśmy robić od nowa, poczynając od wycięcia kilku drzew, poprzez wykopanie dołu, nasypanie tłucznia lub wybetonowanie placyku, po likwidację placu, na którym stoi obecny domek. Chcemy postawić większy, ale wciąż mały drewniany - z murowanego już raczej zrezygnowaliśmy, bo wisi nad nami widmo CPK - i raczej nie robiąc większej rewolucji na działce. Pomyślałam, że najszybciej i najmniej zachodu byłoby wymienić mniejszy domek na większy i zbudować szambo od strony drogi asfaltowej. Tyle, że tam jest lita siatka, beż żadnej bramy, i jedyne co mi przychodzi do głowy to przerzucenie rury górą lub wykop tunelu pod siatką...
    Ostatnio edytowane przez OlaK ; 23-09-2018 o 10:44

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony