dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: płot

  1. #1
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie płot

    Ktoś z "nudów" wyspawał sobie płot ? Właśnie zastanawiam się czy nie poświęcic tygodnia bo wyceny które otrzymałem "porazają" piszac delikatnie. Chodzi o płot z przekrojem stali 3 mm i porzadnie ocynkowane na conajniej 50 lat. Jakość marketówek jest troche problematyczne szczególnie gdy sie zajrzy do wnetrza. Mam w planie płot i brame z paneli poziomych 80 mm z przerwami co 4 cm. Chcę panele 80na 20 zespawac w ceowniki 25na25mm i później to dospawać to profila zamknietego 40na 40 mm i dodatkowo od strony "ulicy" dospawać płaskownik. Taka konstelacja gwarantuje ze nie beda widoczne spawy i nie musza być w tym momencie jakieś dobrej jakości. Ktoś kiedyś coś takiego robił ma to sens ?

  2. #2

    Domyślnie

    kiedyś trafiłem na ten kanał i trochę oglądałem, tematyka bram, ale może coś Ci pomoże https://www.youtube.com/user/krzysiek027

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Ja pospawałem, około 30 metrów płotu. To był pewnie 10 raz kiedy miałem spawarkę w ręku, elektrodowa. Jakość spawów średnia ale od ulicy nie widać. Też robiłem z profili o grubości ścianki 3mm. Ja nie cynkowałem bo trudno o logistykę (najbliższa cynkownia która przyjmuje zlecenia jest oddalona o jakieś 60 km od mojego domu), ale pomalowałem całość chlorokauczukiem i od 10 lat jest git (inna spraw że mieszkam na wsi gdzie środowisko jest mniej agresywne niż miejskie).

    Odnośnie twojego projektu - nie starcza mi wyobraźni aby to sobie z wizualizować - nie wypowiem się zatem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony