dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Co zrobić żeby mieć obraz z kamer?

    Cześć. Mam z odzysku 4 kamery. Takie jak na stacjach. Chciałem je zamontować. Tylko co potrzebuje żeby odbierać obraz na telefonie? Centrala, router?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    redbox

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-019
    Posty
    263

    Domyślnie

    na zdrowy rozum to trzeba sygnał czyms wysłać więc potzreba je synchronizować z routerem w domu ktory udostepni ci obraz w telefonie

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Murator1987 Zobacz post
    Cześć. Mam z odzysku 4 kamery. Takie jak na stacjach. Chciałem je zamontować. Tylko co potrzebuje żeby odbierać obraz na telefonie? Centrala, router?
    Mam samochód. Nie odpala. Co zrobić aby dojechać do Radomia? Paliwo? Zapłon? Stacyjka?


  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał brencik Zobacz post
    Mam samochód. Nie odpala. Co zrobić aby dojechać do Radomia? Paliwo? Zapłon? Stacyjka?

    Zezłomuj tego dziada.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  5. #5

    Domyślnie

    Lepiej kupić system 4 kamer wi-fi z centralą ( w formie dużego routera) umożliwiającą połączenie z komputerem, tv itd. Zapisującą, wysyłającą obraz na komórkę za pomocą dedykowanej aplikacji. Taki zestaw bez dysku twardego można kupić za 1350zł. Widziałem jak działa, sam na pewno w narożnikach domu wystawię 4 przewody. Zastanawiam się czy jest mi taki system potrzebny.

  6. #6

    Domyślnie

    Zapewne to kamery analogowe CCTV i żeby mieć obraz w telefonie potrzebujesz rejestrator LAN z obsługą takich kamer. Obraz musi być przetworzony z analoga na cyfrówkę i przesyłany przez rejestrator po wifi lub przez net i odebrany przez telefon za pomocą jakiejś dedykowanej aplikacji. Poszukaj na alle rejestratorów CCTV np od Dahua.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał pandzik Zobacz post
    Lepiej kupić system 4 kamer wi-fi z centralą
    sam na pewno w narożnikach domu wystawię 4 przewody.
    to po ci "kamera" z wifi?

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.319
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał vascode Zobacz post
    to po ci "kamera" z wifi?
    Może chce kamery na prąd?

    IMO wygodniej POE. WiFi można zakłócać i nie będziesz wiedział, czy to kamerka straciła zasięg, czy ktoś się dobiera do skarbów na monitorowanym terenie.

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MediTs

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-172
    Posty
    11

    Domyślnie

    W tym wypadku należy zastosować prosty rejestrator CCTV połączony z domową siecią.

    Największy problem może sprawić skonfigurowanie dostępu do kamer z zewnątrz (np. z telefonu).

    Specjalista nie będzie miał z tym najmniejszego problemu.
    W wolnych chwilach zajmuję się:

    Doradztwem, projektowaniem, kontrolą wykonawców oraz usuwaniem fuszerek w branży:

    Instalacji alarmowych, Telewizji przemysłowej, AV, TV-Sat, Sieci komputerowych.



    Chętnym pomogę.


    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony