dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie 3 pokoje z 2, jak rozdzielić dzieci :D

    Witam

    Czy ktoś z Państwa mógłby podsunąć mi pomysł na podział pokoi? Potrzebuję z dwóch zrobić trzy. Kwestią czasu jest kiedy między dziećmi dojdzie do poważniejszych konfliktów i rękoczynów Muszę oddzielić syna (2,5) od córki (10 lat) przy zachowaniu sypialni (choćby była ciasną klitką z łóżkiem i szafami)
    Póki co pokój dzieciaków to ten z potrójnym oknem, po prawej nasza sypialnia, a na dole utworzony korytarzyk (pierwotnie pokój dzieciaków był przechodnim)

    Załącznik 420649

    Koncepcję mam taką
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	420657

    ale nie wiem czy jest możliwość jej zrealizowania ze względu na dzielenie okien. Czy jest jakiś "myk" umożliwiający wstawienie regipsów między skrzydła okien jeśli te szpary mają 3 cm? Może jakiś inny podział?

    Bardzo proszę o jakieś wskazówki i porady.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	420658  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jest za mało okien na osobne pomieszcenia

  3. #3

    Domyślnie

    [QUOTE=Elfir;7725608]jest za mało okien na osobne pomieszcenia[/Q]

    tzn nie ma możliwości wstawienia ścianki między skrzydła? czy uważa Pan, że wymiarowo za mała powierzchnia okna? Bo okna pojedyncze mają 80 cmx140cm więc w jednym pokoju byłyby 160x140, w drugim dwa okna 80x140 i tylko w naszej sypialence 80x140

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nie wiem jak wyglądają te okna, ale czy po postawieniu ściany da się je otworzyć? Ramy są na tyle szerokie?
    Ścianka, poza dzieleniem zapewni jakieś minimum izolacji akustycznej (prywatności)?

  5. #5

    Domyślnie

    no właśnie ramy nie są szerokie i nie ma możliwości wstawić ścianki pomiędzy nimi. Dlatego pytam tu, czy są jakieś kombinowane sposoby na rozwiązanie podobnej sytuacji?

  6. #6
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Może postawienie szklanej ścianki rozwiąże problem? Ilość i układ okien nie pozwala na funkcjonalny podział tych pomieszczeń

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony