dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Nowa odsłóna strony Solarman

    Dzisiaj zobaczyłem komunikat o bliskim wyłączeniu serwisu home.solarman.cn i przejściu na globalhome.solarmanpv.com.
    Zalogowałem się na nowej stronie i widzę, że są rozbieżności w podawanej produkcji. Też tak macie?
    Nick pozostał ale pompę ciepła już mam: Atlantic Excelia Tri 11kW. A teraz jeszcze Dimplex Lak 14ITR.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Rupicapra
    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Hanyska Krajina
    Posty
    229

    Domyślnie

    U mnie pokazuje tak samo

  3. #3

    Domyślnie

    Nowa odsłona patrząc szczegółowo na dni czy miesiące zaniża produkcję, w porównaniu do starej. Ale finalnie ogólną produkcję (u mnie z ok. 2 lat) pokazuje taką samą jak w starej odsłonie...
    PC PW Panasonic 9kW- 1fazowa, model: KIT-WC09J3E5-1, PV Risen 450 Wp 22 szt. 9,9kWp, inwerter Afore BNT010KTL https://tinyurl.com/4sdb5sje
    120m2 użytkowej+40m2 garaż, dom parterowy z dużymi przeszkleniami, w odsłoniętej zabudowie(silne wiatry), strych nieużytkowy bez ocieplenia (dach wielospadowy), ocieplenie: strop 20cmλ040, ściany 15cmλ033, podłoga 10cmλ040. Wentylacja grawitacyjna, okna trzy szyby z ciepłą ramką. Podłogówka na całości. CO+CWU-6000kWh https://cieplowlasciwie.pl/wynik/ahxq

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawko_ Zobacz post
    Nowa odsłona patrząc szczegółowo na dni czy miesiące zaniża produkcję, w porównaniu do starej. Ale finalnie ogólną produkcję (u mnie z ok. 2 lat) pokazuje taką samą jak w starej odsłonie...
    Przyjrzałem się dokładniej.
    Faktycznie są niewielkie różnice w poszczególnych dniach (zaokrąglenia?). Jednak największą różnicę spowodowało u mnie pominięcie jednego dnia z dużą produkcją. Pewnie jakieś błędy w imporcie danych na nowy serwer.
    Nick pozostał ale pompę ciepła już mam: Atlantic Excelia Tri 11kW. A teraz jeszcze Dimplex Lak 14ITR.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony