dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 8
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 160
  1. #101

    Domyślnie

    nie, tu nie chodzi o zarobek, może być nawet 0.5zł lub 10gr


  2. #102
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Oj przyszedł 'łyk'end i bany lecą . Trafiłem na bodaj 3
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 26-01-2019 o 23:35
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  3. #103
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    System reputacji jest do bani.
    "Podziękuj" można dać lub nie i można dać za cokolwiek lub nie dać za dobra poradę.
    Może kiedyś będzie dobry.

    Najlepszy dowód na to że jest do bani to zmiana - nowelizacja regulaminu
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #104
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Oczywiście, że jest "uznaniowy". A jak sobie inaczej wyobrażasz? Pytający decyduje, czy odpowiadający mu pomógł, i czy na tyle pomógł, że chce mu się kliknąć "podziękuj".
    Ostatnio edytowane przez przemo1 ; 27-01-2019 o 09:14 Powód: Korekta błędu
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  5. #105
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Oczywiście, że jest "uznaniowy". A jak sobie inaczej wyobrażasz? Pytający decyduje, czy odpowiadający mu pomógł, i czy na tyle pomógł, że chce mu się kliknąć "po dziękuj".
    Oczywiście chodzi Ci o to" podziękuj".Pamiętaj ,że premia uznaniowa na FM nie musi być tą dla wszystkich.Uznajesz ,że odpowiadający pomógł Ci ale bez dodania opisu wiecie to tylko wy.Czy ktoś sprawdza prostokąciki zielone?

  6. #106
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Oczywiście chodzi Ci o to" podziękuj".Pamiętaj ,że premia uznaniowa na FM nie musi być tą dla wszystkich.Uznajesz ,że odpowiadający pomógł Ci ale bez dodania opisu wiecie to tylko wy.Czy ktoś sprawdza prostokąciki zielone?
    Tak jest - miało być "podziękuj" już poprawiłem.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  7. #107
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Trochę już minęło od wprowadzenia systemu reputacji FM .Nazwę ją pierwsza rocznicą.Czy odważy się ktoś napisać ile wzrosła mu reputacja - punktacja i ewentualnie co zmieniła w jego bytności na FM. ?

  8. #108
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Trochę już minęło od wprowadzenia systemu reputacji FM .Nazwę ją pierwsza rocznicą.Czy odważy się ktoś napisać ile wzrosła mu reputacja - punktacja i ewentualnie co zmieniła w jego bytności na FM. ?
    Czemu ma się odważyć? mnie wzrosła o 134 pkt
    Nie wiem czy to dużo czy mało? udzielam odpowiedzi jak umiem i staram się pomagać jak dotąd.
    Trochę szkoda bo np nie działa to zapewne tak jakby chcieli organizatorzy - bo nawet jak obserwuję fakt "przyciskania gwiazdki" to przychodzą informację na poczcie , że otrzymałem, a pkt nie przybywa? więc zapewne system albo wymaga dopracowania (bo jeśli ktoś dziękuje nie mając odpowiedniej ilości postów czyli "mocy"
    A z reguły jest tak , że ktoś się loguje....ma 3-4 posty potem pyta, chce nagrodzić i nic to nie zmienia ....później się rozkręca zadaje coraz więcej pytań i nie może nagrodzić po raz kolejny bo (musi 10 razy innych).
    Tak to wygląda
    Widzę , że przybyła mi kreska bardziej widoczna niż moje online na forum Nic to nie zmieni w mojej aktywności i działalności na forum
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  9. #109
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Czemu ma się odważyć? mnie wzrosła o 134 pkt
    Jako pierwszy powinien "odważyć się" pytający
    System jest kiepski i nawet sama nazwa "reputacja" nie jest właściwa.

  10. #110
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    U mnie 29pkt, potwierdzam obserwacje CityMatic w temacie nowych użytkowników.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  11. #111
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Potwierdzam obserwacjeCityMatic i przemo1.
    Nowi i pewnie starzy użytkownicy FN pewnie nawet nie zwracają uwagi na ikonę * Podziękuj!.

  12. #112
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    I tak chyba właśnie działa ta reputacja kolejni "nowi" z forum się logują - co dziwne w tym roku jest nowych użytkowników bardzo dużo może ja tylko odnoszę takie wrażenie , a może jednak
    Otrzymałem 4 (słownie cztery) informacje z podziękowaniami - i żadnego pkt. Jeśli widzę to, to właśnie przez otrzymywaną pocztę.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  13. #113
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    A tak z ciekawosci: dużo gwiazdek daliście? Bo mi nie zdarza się częściej niż raz na tydzień, dwa..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #114
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Tak patrząc po mailu raz na tydzień, dwa.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  15. #115
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Otrzymałem 4 (słownie cztery) informacje z podziękowaniami - i żadnego pkt. Jeśli widzę to, to właśnie przez otrzymywaną pocztę.
    Punkty zaliczały się od użytkowników, którzy mieli co najmniej 20 postów, przez co około 30% wszystkich podziękowań było za 0 punktów. Ponieważ nie zauważyłem jak do tej pory, przypadków sztucznego nabijania punktów, postanowiłem zlikwidować ten limit. Może on powrócić, jeśli będą nadużycia z tego powodu.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  16. #116
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Dziękuję Redakcji
    Nie chodzi o to aby ktoś nabijał tych punktów, mnie się chyba tak wydaje, jak widzę niektórzy ukrywają je przed oczami, ja dopisałem do stopki.
    Cieszę się , że w ogóle powstał, zmiany w nr postów też przyjazne(dla mnie) jak pisze w wielu watkach to łatwiej znaleźć post , albo całkowicie się od niego odciąć.

    Wydaje mi się, że chyba bardziej na forum próbują nam wcisnąć reklamy danych produktów lub usług, sam nie raz już się oszukałem , niestety jeszcze nie nauczyłem się nie ufać wszystkiemu co czytam, a nie przychodzi niestety to z wiekiem

    Pozdrawiam
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  17. #117

    Domyślnie

    Jest możliwość sprawdzenia od kogo się dostało punkty? Bo jakoś nie mogę tego znaleźć. Sam, jak daję punkty, to się podpisuję....
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  18. #118
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Masz rację , otrzymujący podziękowanie powinien wiedzieć kto mu podziękował.

  19. #119

    Domyślnie

    Hehehe... dobre, takie: qui pro quo.....
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  20. #120
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Powinien też zmienić się ten wymóg:
    Musisz podziękować innym użytkownikom zanim podziękujesz xxx ponownie
    Zwłaszcza że podziękowałem ostatnio 5 innym Forumowiczom a może xxx nigdy nie podziękowałem.

Strona 6 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony