dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 12
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 228
  1. #61
    6591
    Guest
    6591

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    I nie krytykują rządu? Zadziwiające, wszyscy, jak jeden zwolennicy Kaczyńskiego cieszą się, że wątek został zamknięty. Bolą słowa prawdy, bolą.
    Tematy zostały zlikwidowane bo niektórzy nie rozrożniają słów prawdy od hejtu i z tematów robili zwykłe szambo.

  2. #62
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał 6591 Zobacz post
    ...niektórzy nie rozrożniają słów prawdy od hejtu i z tematów robili zwykłe szambo.
    Na przykład ty. Większość twoich postów nie odnosiła się do tego o czym rozmawiano tylko do forumowiczów. Jakbyś tam nie trollował nie byłoby problemów.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #63
    6591
    Guest
    6591

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Na przykład ty. Większość twoich postów nie odnosiła się do tego o czym rozmawiano tylko do forumowiczów. Jakbyś tam nie trollował nie byłoby problemów.
    No widzisz, właśnie potwierdzileś moje slowa.
    Ten drugi też to wlaśnie zrobil.

  4. #64
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Redakcja zadecydowała o zamknięcie i tyle.
    Niezależnie od woli niektórych Forumowiczów.
    Wątek polityczny odwiedziło 151 osób. W tym temacie naliczyłem 4 niezadowolone głosy.

    Powody zamknięcia przewijały się tutaj już wcześniej. Już pomijając czyste znieważenia polityków. Zdarzało się nawet kilka stron rzeczowej dyskusji, po czym zaczynało się wzajemne obrzucanie wyzwiskami. Ponad 90% zgłoszeń do moderacji napływało z tych wątków. Po wejściu w zgłoszony post okazywało się, że to wierzchołek góry lodowej - trzeba było wrócić do początku kłótni, rozsądzić kto zaczął, wyczyścić niestosowne posty i sprawdzić gdzie były cytowane. Do tego wiele obelg było sprytnie wplatanych między wierszami. Pojawiał się dylemat czy usuwać cały (czasem długi) post, czy bawić się w przeredagowanie. Generalnie wątek powinien być pod kontrolą 24h na dobę, co jest nieporozumieniem na forum o tematyce budowlanej.

    Ponadto, były przypadki obrażania moderatorów w wiadomościach prywatnych oraz oskarżenia, że ktoś nam płaci za moderację w taki, a nie inny sposób. Nawet jakby perm dostał problematyczne wątki do moderacji, to zapewne padłyby pytania "ile wam zapłacił".

    Informuję, że żadna partia polityczna, żadna organizacja, ani rząd któregokolwiek państwa, nie wywiera w żaden sposób nacisku na funkcjonowanie forum oraz, że decyzja nie jest podyktowana osobistymi poglądami.

    E: Przypominam, że jutro wątki znikną całkowicie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-01-2019 o 13:16
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Dziękuję za rzeczową odpowiedź.
    Za obrażanie w wiadomościach priv powinny być długotrwałe bany.
    Może nawet wieczne.
    Podobnie za obrażanie Moderatorów i stwierdzanie "kto wam za to płaci".
    System moderacji zaproponowany przez perm był właściwy.
    Nawet jak perm ma swoje poglądy.
    Każdy Moderator ma swoje poglądy ale na Moderatora nadaje się ten który potrafi prowadzić moderację bez uwzględnienia własnych poglądów w moderowanym wątku.
    Szkoda, że nie już będzie wątku o tematyce politycznej.
    Uważam, że jest to potrzebne aby poznawać i dyskutować na Forum.
    Dobrze właśnie, że na FM a nie na forum politycznym bo tam tylko o polityce.
    Na FM łatwiej było by dyskutować bo często mamy odmienne poglądy polityczne ale wiążą nas wspólne tematy budowlane.
    Niestety kilku "dyskutantów" chamsko komentowało i sytuację polityczną i ubliżało Forumowiczom.
    Takie osoby należało usunąć na zawsze z Forum a nie zamykać ten temat.

    Pozdrawiam

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Wątek polityczny odwiedziło 151 osób. W tym temacie naliczyłem 4 niezadowolone głosy.
    Redakcjo - litości. Po co mam wchodzić na wątek, skoro widzę w subskrypcjach, że jest zablokowany?
    Jeszcze jeden wpis w takim tonie i zacznę podejrzewać wrodzony niedobór....
    Mój można potraktować jako 5
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Czyli w sumie 6
    a może nawet więcej tylko nie załapali się do tego wątku "Reorganizacja działu "O WAS" "

  8. #68
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    Redakcjo - litości. Po co mam wchodzić na wątek, skoro widzę w subskrypcjach, że jest zablokowany?
    Jeszcze jeden wpis w takim tonie i zacznę podejrzewać wrodzony niedobór....
    Mój można potraktować jako 5
    151 użytkowników było w tym wątku od jego otwarcia, a nie od zamknięcia.

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Czyli w sumie 6
    a może nawet więcej tylko nie załapali się do tego wątku "Reorganizacja działu "O WAS" "
    Wasze głosy były w tych 4, więc nadal 4. W poście zamykającym wątek umieściłem link do tego tematu, a ogłoszenie o zmianach wisi na górze forum
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    ...Nawet jakby perm dostał problematyczne wątki do moderacji, to zapewne padłyby pytania "ile wam zapłacił".
    ...
    Nie lepiej było spróbować zamiast likwidować? Wiem jak to moderować, by nie było i obrażania kogokolwiek czyli polityków i forumowiczów jak i jątrzących rozmowę linków do "Sok z buraka" czy, z drugiej strony sceny politycznej jakiś "AlexJones". Proste trzy zasady i konsekwencja w moderowaniu. Nie mam zamiaru nikogo banować, bo to nie o to chodzi, ale wywalać posty. Łamiesz, którykolwiek z trzech punktów cały post idzie do kosza, nawet jeżeli jest w nim coś innego. Nie bawiłbym się w dociekanie, kto winien, nie tłumaczyłbym się, zostawiłbym tylko krótką informację, który z punktów został złamany. Mogę archiwizować usunięte posty. by uniknąć podejrzeń o stronniczość ale, szczerze mówiąc nie przewiduję skarg. Dlatego, że zasady będą jasne dla wszystkich. Rozmowa będzie wyglądała zupełnie inaczej, bo pierwszym punktem będzie nieocenianie innych forumowiczów, w jakikolwiek sposób. Nie będzie tekstów typu - "co ty tam wiesz", "gdzie ty się wychowałeś" i podobne. O politykach i osobach znanych tylko tak jak się nazywają lub jaką pełnią funkcję a więc nie "Adrian", "D..a", "Kaczka", Karzełek", "cwaniaczek" itp. Również linki do stron obrażających osoby publiczne byłyby usuwane. Do kompletu brak zgody na linkowanie fake-newsów. Jeżeli jakiejś wiadomości nie można potwierdzić na ogólnie dostępnych stronach typu "Rzeczpospolita", "Do Rzeczy", "Wirtualna Polska" czy podobne znane to post wędruje do kosza. Bardzo szybko forumowicze dostosują się do zasad. Jeszcze raz namawiam. Spróbujcie. Na miesiąc, na przykład. Założę jeden temat polityczny, na początku wypiszę zasady i zobaczymy. Nie sprawdzi się, trudno.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  10. #70
    6591
    Guest
    6591

    Domyślnie

    Zrobienie z perma moderatora w dziale politycznym, to tak jakby lisa do kurnika wpuścić aby go pilnował.
    Wszyscy, wg niego, czerwoni, komuniści i bolszewicy dostaliby bana na stałe i byłby tam spokój podobny do towarzystwa wzajemnej adoracji.
    Ostatnio edytowane przez 6591 ; 02-01-2019 o 18:45

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    perm deklarował bezstronność polityczną.
    Może 6591 byś chciał spróbować bezstronnej moderacji?

    Popieram postulat perma.

    PS - tylko czterech forumowiczów ... perm, JTKirk i jeszcze jeden
    Słabo ale widocznie takie czasy nastały.
    Może dlatego, że taki był poziom dyskusji politycznej.
    A może dlatego, że ludzie już nie chcą dyskutować o polityce.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 02-01-2019 o 17:25

  12. #72
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał 6591 Zobacz post
    Zrobienie z perma moderatora w dziale politycznym, to tak jaby lisa do kurnika wpuścić aby go pilnował.
    Wszyscy, wg niego, czerwoni, komuniści i bolszewicy dostaliby bana na stałe i byłby tam spokój podobny do towarzystwa wzajemnej adoracji.
    No tak. Bardzo ci temat polityczny nie pasuje. Pisałem już. Trzy zasady. bez związku z poglądami. Nie mam zamiaru nikogo banować, również ciebie. Można rozmawiać o polityce bez kopania się nawzajem, bez wycieczek osobistych, bez obrażania osób publicznych. Ciekaw jestem, czy będziesz potrafił tak pisać. Jak na razie większość twoich postów odnosi się nie do sprawy a do osób w rozmowie uczestniczących. Tego własnie chciałbym w wątku politycznym uniknąć.
    Ostatnio edytowane przez perm ; 02-01-2019 o 17:30
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  13. #73
    6591
    Guest
    6591

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    No tak. Bardzo ci temat polityczny nie pasuje. Pisałem już. Trzy zasady. bez związku z poglądami. Nie mam zamiaru nikogo banować, również ciebie. Można rozmawiać o polityce bez kopania się nawzajem, bez wycieczek osobistych, bez obrażania osób publicznych.
    Gdybym był tu nowy i nie maiał okazji przeczytania Twojej produkcji w wykasowanych tematach, to może bym uwierzył w te zapewnienia o bezstronności i dobrego wychowania.
    Niestety dla Ciebie, ja pamięć mam jeszcze dobrą i takie nawijanie makaronu na uszy, jakie teraz tu uprawiasz mnie nie przekona.

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    perm deklarował bezstronność polityczną.
    Może 6591 byś chciał spróbować bezstronnej moderacji?

    Popieram postulat perma.

    PS - tylko czterech forumowiczów ... perm, JTKirk i jeszcze jeden
    Słabo ale widocznie takie czasy nastały.
    Może dlatego, że taki był poziom dyskusji politycznej.
    A może dlatego, że ludzie już nie chcą dyskutować o polityce.
    6591 nie chce spróbować, bo jemu na zlikwidowaniu wątku politycznego zależy. Jego posty tu, to nic innego jak próba wywołania sporu. Myślę jednak, że to dobrze pokazuje redakcji dlaczego w wątku politycznym był taki bałagan. To bardzo łatwo wyprostować. Kasuje się posty traktujące o innych forumowiczach i koniec. To powinno tez działać w innych działach lecz jaki moderator to ogarnie. Trzeba by ich sporo więcej.

    Myślę, że w wątku politycznym udzielałoby się wiele więcej osób, gdyby nie te przepychanki. Mam nadzieję, że Redakcja da się na próbę namówić.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  15. #75
    6591
    Guest
    6591

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    6591 nie chce spróbować, bo jemu na zlikwidowaniu wątku politycznego zależy. Jego posty tu, to nic innego jak próba wywołania sporu.
    Ciekawe jest jak to co tu piszesz jest w sprzeczności z tym co chcesz wszystkim wmówić że tu piszesz.
    Zarzucasz mi chęć wywołania sporu a ja jedynie przypominam Ci jak się zachowywaleś w tematach wykasowanych.
    Prosty przykład.
    Pewnego dnia stwierdzileś że Niemcy są krajem demokratycznym.
    W odpowiedzi podałem Ci przyklad dziennikarza niemieckiego który z swoje poglądy o "uchodźcach" wylądował w więzieniu.
    Twoja odpowiedź była dla Ciebie charakterystyczna:
    "Nie odpowiadaj mi bo ja z czerwonymi nie dyskutuję"
    Chcesz mi i nam teraz wmówić że tamten perm to jest inny perm, i dzisiejszy perm będzie sie zachowywał jak aniołek?

  16. #76
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał 6591 Zobacz post
    Ciekawe jest jak to co tu piszesz jest w sprzeczności z tym co chcesz wszystkim wmówić że tu piszesz.
    Zarzucasz mi chęć wywołania sporu a ja jedynie przypominam Ci jak się zachowywaleś w tematach wykasowanych.
    Prosty przykład.
    Pewnego dnia stwierdzileś że Niemcy są krajem demokratycznym.
    W odpowiedzi podałem Ci przyklad dziennikarza niemieckiego który z swoje poglądy o "uchodźcach" wylądował w więzieniu.
    Twoja odpowiedź była dla Ciebie charakterystyczna:
    "Nie odpowiadaj mi bo ja z czerwonymi nie dyskutuję"
    Chcesz mi i nam teraz wmówić że tamten perm to jest inny perm, i dzisiejszy perm będzie sie zachowywał jak aniołek?
    Moje osobiste zdanie o tobie jest dużo gorsze. Nie zmienia to faktu, że deklarowałem moderowanie bez różnicowania forumowiczów ze względu na poglądy. Może tego nie rozumiesz ale ja słowa dotrzymuję.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  17. #77
    6591
    Guest
    6591

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Moje osobiste zdanie o tobie jest dużo gorsze. Nie zmienia to faktu, że deklarowałem moderowanie bez różnicowania forumowiczów ze względu na poglądy. Może tego nie rozumiesz ale ja słowa dotrzymuję.
    Twoje czyny przeczą Twoim słowom.
    Mam nadzieję że Redakcja nie nabierze się ta te słowa.

  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał 6591 Zobacz post
    Twoje czyny przeczą Twoim słowom.
    Mam nadzieję że Redakcja nie nabierze się ta te słowa.
    No i wszystko jasne. Ten tu nie chce wątku politycznego, bo tam większość krytykowała rząd. Jest to normalne, że rząd się krytykuje ale nie dla zwolenników Kaczyńskiego. Rząd się krytykuje, bo on decyduje o tym, co się w kraju dzieje. To zwykła rzecz w demokracji, niezależnie od tego, kto rządzi. Tu jest jednak ważna inna rzecz Nie wypowiada się 6591 o wątku politycznym, jego być albo nie być tylko o innym forumowiczu. Tak jak pisałem, zaognia to bardzo rozmowę i, gdybym miał cokolwiek moderować, z miejsca bym takie posty kasował. Jeżeli Redakcji mi zaufa, to żadne takie rozmowy nie będą miały w wątku politycznym miejsca. Niezależnie od tego, czy ktoś czerwony, czy zielony.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  19. #79
    6591
    Guest
    6591

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    No i wszystko jasne. Ten tu nie chce wątku politycznego, bo tam większość krytykowała rząd. Jest to normalne, że rząd się krytykuje ale nie dla zwolenników Kaczyńskiego. Rząd się krytykuje, bo on decyduje o tym, co się w kraju dzieje. To zwykła rzecz w demokracji, niezależnie od tego, kto rządzi. Tu jest jednak ważna inna rzecz Nie wypowiada się 6591 o wątku politycznym, jego być albo nie być tylko o innym forumowiczu. Tak jak pisałem, zaognia to bardzo rozmowę i, gdybym miał cokolwiek moderować, z miejsca bym takie posty kasował. Jeżeli Redakcji mi zaufa, to żadne takie rozmowy nie będą miały w wątku politycznym miejsca. Niezależnie od tego, czy ktoś czerwony, czy zielony.
    Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale właśnie potwierdziłeś moje słowa.
    Temat polityczny którego Ty byłbyś moderatorem, stałby sie dyskusją w towarzystwie wzajemnej adoracji.
    Ty nawet nie rozumiesz tego co piszę.
    Skupiasz się tylko na tym że piszę o Tobie.
    Ja piszę o Tobie bo to Ty chcesz być moderatorem w tym wątku politycznym.
    To jest pisanie o być albo nie być tego wątku politycznego, bo jeżeli Ty masz być jego moderatorem to z pewnościa taki temat nie powinien istnieć (być).
    Ostatnio edytowane przez 6591 ; 02-01-2019 o 18:50

  20. #80
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    6591 kto wg Ciebie, jeżeli taki polityczny temat by zaistniał, mógłby być Moderatorem?
    Ty chyba nie chcesz bo nie odpowiedziałeś.
    Czy wg Ciebie, nie powinien istnieć temat polityczny nawet dobrze moderowany i na przyzwoitym poziomie ?

Strona 4 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony