dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Im bardziej pusty zbiornik paliwa tym więcej wilgoci wykrapla się.
    A w starym zbiorniku to jeszcze "ciągnie śmieci".

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    CAŁY BAK
    Kilka lat temu asystowałem przy odbiorze nowej furki, miało byc 5L (słownie pięćL).
    Nie starczyło na 2km. Salon się wypiął rufą, lecz po mocno męskiej rozmowie telefonicznej , przywieźli 5L paliwa. Łachy nie robili. Chodziło o zasadę i słowo.
    Po prostu salon miał pecha, że trafił na klienta który potrafił wyegzekwowac swoje prawa. Oj potrafił...
    Też mi się nie chce wierzyć, że będzie tak pięknie. Dam znać w jakim stanie będzie wymarzone autko córkihehehe oczywiście czerwone.

    Już zapłacone i ubezpieczone Co dziwne ubezpieczenie podobno niższe niż przy starszej audicy.
    Ostatnio edytowane przez ciężkiprzypadek ; 11-01-2019 o 16:46

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Do nowego auta często jest promocyjne ubezpieczenia OC Ac i NNW z tzw. pakietu dealerskiego.
    Po jednym roku jest już normalnie czyli dużo drożej mimo że samochód roczny jest tańszy od nowego.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Do nowego auta często jest promocyjne ubezpieczenia OC Ac i NNW z tzw. pakietu dealerskiego.
    Po jednym roku jest już normalnie czyli dużo drożej mimo że samochód roczny jest tańszy od nowego.
    Tylko, że audi jest z 2004 r. i tańsze 10 razy.
    Ostatnio edytowane przez ciężkiprzypadek ; 11-01-2019 o 18:00
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Nie wiem dokładnie jak to wygląda w statystykach ubezpieczycieli, lecz patrząc na drogach i według doniesień publikatorów wszelakich, to jest jedna z marek "wysokiego ryzyka". Na dłuższej trasie, jakikolwiek większy dzwon to ponad 50% szans że jest zamieszano auto na dwie, trzy lub cztery litery. Po prostu w dzwonach extraliga!! Ulubione furki agresywnych furmanów. Tyle że przed furmanką szedł koń co miał wielki łeb, z łebkami tych za kierownicą róóóżnie bywa.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Może historia ubezpieczającego powoduje taki wzrost stawki OC i AC.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Może historia ubezpieczającego powoduje taki wzrost stawki OC i AC.
    Raczej nie, bo to ten sam ubezpieczający czyli moja córa.
    Podobno koszt ubezpieczenia tego nowego, to 73 euro na miesiąc a za audi płaciła miesięcznie 97euro.
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Ale to nie w Polsce.
    "Tam" trochę inaczej się liczy.
    Pojemność silnika, moc i może paliwo Pb vs. ON.
    Np. w DE liczy się
    Typenklassen
    Haftpflicht 16, Vollkasko 24, Teilkasko 24

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Nie wiem dokładnie jak to wygląda w statystykach ubezpieczycieli, lecz patrząc na drogach i według doniesień publikatorów wszelakich, to jest jedna z marek "wysokiego ryzyka". Na dłuższej trasie, jakikolwiek większy dzwon to ponad 50% szans że jest zamieszano auto na dwie, trzy lub cztery litery. Po prostu w dzwonach extraliga!! Ulubione furki agresywnych furmanów. Tyle że przed furmanką szedł koń co miał wielki łeb, z łebkami tych za kierownicą róóóżnie bywa.
    Jak masz te 250 KM pod maską, to ciężko się czasem powstrzymać. Nie ma silnych. Czasem się depcze, choć to samobójcza praktyka.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.280

    Domyślnie

    Wydaje mnie się, że nie ma ustawowego (wg PoRD) zakazu zabierania rozumu do pojazdu mechanicznego.
    Nawet nie jest wymagany fotelik ,podobno Łunia też tego nie zabrania.
    Może nie znam ostatnich nowelizacji, w końcu prawko robiłem chyba w 1977 i może cóś się pozmieniało?
    HGW...
    A nie, to chyba militarna rejestracja

  11. #31

    Domyślnie

    Samochód odebrany Córcia posprawdzała tak jak radziliście. Bak cały zatankowany i jeszcze dostała w prezencie piękne dywaniki

    Bardzo Wszystkim dziękuję za podpowiedzi
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Jak to mówią nowemu nabywcy pięknego samochodu :
    "Szerokości i suchości"
    Niech się dobrze sprawuje i daje radość
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony