dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Izolacja przeciwwilgociowa na instalacje

    Witam, czy ktoś z Was kładł folię przeciwwilgociową NA instalacje elektryczne, instalacje CWU i sanitarke które są przymocowane do chudziaka i później styropian?. U mnie własnie tak jest że wszystko mam przymocowane do chudziaka i teraz planuję położyć na to folię a następnie styropian. Kto z Was tak robił i jak Wam szło...? W tym poście nie potrzebuję krytyki że źle mam zrobione, że powinno iść na odwrót itd bo złotego środka nie ma!!! Proszę o wypowiadanie się osób które w ten sposób robiły u siebie i napiszą jak to dokładnie robili, może jakieś fotki dołączycie z tego etapu pracy.

  2. #2

    Domyślnie

    Rurki co prawda dawałem na pierwszej warstwie styropianu ale folie położyłem na chudziaku.
    Pierwsza warstwa folii 0.5mm klejona klejem butylowym(musi być ciepło i klej musi być podgrzany żeby dobrze złapał) do foli pomiędzy ścianą fundamentową z bloczków a pustaków. Tę warstwę chciałem zrobić z foli basenowej o grubości 1-1.2mm ale koszty były by 3x większe.
    Na to druga warstwa wywinięta już na ścianę o grubości 0.2mm.
    Na stropie jedna warstwa 0.2mm

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za wpis, ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenie w tym temacie żeby się podizelić?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony