dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kloczkowski84

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    149

    Domyślnie ściany zabrudzone pianką PUR - jak i czym pomalować

    Witam, właśnie zabieram się do wykańczania poddasza, niestety fachowcy, którzy ocieplali mi poddasze zapsikali również ściany pianką PUR, tzn. obiecali , ze zabezpieczą ściany i że nawet jesli padnie kilka kropel to i tak po tym sie pomaluje ściana bez problemu, niestety mnie nie mogło być, a nikt nie dopilnował żeby to zabezpieczyli i jak sie okazało już po usłudze (ja byłem po kilku tygodniach w domu i to zobaczyłem) to ściany są całe w kropkach i takich dłuższych "łzach " pianki na ścianie, wziąłem to papierem ściernym (gąbką) ale to nie schodzi bo się wżarło w tynk gipsowy. Czy pomalowanie unigruntem a później jakąś emulsją da rade, czy trzeba to jakoś zdzierać i na nowo kłaść gipsówki? Czy ktoś z Was miał taka sytuację?

  2. #2

    Domyślnie

    Jak tynk gipsowy to wyskrobać te plamy i wykończyć finiszem i zamalować. Trochę roboty ale cóż.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kloczkowski84

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    149

    Domyślnie

    bedzie ciezko bo tego jest naprawde mnóstwo, całe sciany tak na metr od jetek

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    samotnik

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    898

    Domyślnie

    Niestety, jeśli nie usuniesz mechanicznie kropek, to będzie widać je po malowaniu. Albo wyskrobać i zaszpachlować, albo... masz pretekst, żeby położyć gładź na całość - na pewno tynk i tak nie był równy i byłoby widać fale pod kinkietami.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał kloczkowski84 Zobacz post
    bedzie ciezko bo tego jest naprawde mnóstwo, całe sciany tak na metr od jetek
    Zaproś w takim razie wykonawce pianki do sprzątania

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony