dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Hamak, ochrona przed deszczem?

    Cześć wszystkim.
    Jakiś czas temu kupiłem stelaż i hamak, niestety przez pogodę nawet nie chce mi się go rozkładać, czekam na słońce i zaraz się za to zabieram.
    Teraz do sedna, mam hamak nie w stylu siatki rybackiej lecz cały jest zrobiony z płótna.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0a554937b0d1a11aef9a8a3204d2a4ad.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	64,5 KB
ID:	318718 Coś w tym stylu.

    Pytanie do Was drodzy forumowicze czy powinienem go chować za każdym razem gdy będzie padać, aby się nie zepsuł, wyblakł, zabrudził, zapleśniał czy przykrywać go czymś, składać. Macie jakieś pomysły, czy to nie ma najmniejszego sensu? Kłaść na niego jakąś folię owijać go czymś. Nie wiem. Może ktoś ma to może udzielić mi rady.

    Z góry dzięki i pozdrawiam,
    jak w złym dziale napisałem to proszę o przeniesienie.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja planuję jeden bok zrobić tak żeby łatwo się go ściągało , nad drugim bokiem wyżej w drzewie zrobić dodatkowy haczyk i przy deszczu ten pierwszy bok będę jakby składać do drugiego boku i ewent. zarzucę na to jakiś pokrowiec. Robię tak przed kotami bo by mi spały w hamaku.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał qmi Zobacz post
    Kłaść na niego jakąś folię owijać go czymś.
    Na pewno nie zawijaj hamaka folia. Wystarczy, że będzie różnica temperatur i para wodna sama się zacznie skraplac i będziesz miał mokry hamak. Dodatkowo brak dopływu świeżego powietrza może spowodowac, że materiał zatęchnie albo zacznie pleśnieć:/

    ja swój hamak kupiłem na hamaki.eu Obsługa sklepu powiedziała, że materiał spokojnie wytrzymuje czynniki atmosferyczne a jak się materiał pobrudzi to smiało można wyprać go w pralce Jak do tej pory materiał jest bez zarzutu, nie brudzi się zbytnio, szybko schnie i nic złego się z nim nie dzieje

  4. #4

    Domyślnie

    Mam ten sam problem i rozważam zakup profesjonalnego pokrowca na hamak ze stojakiem, ale cena jest dosyć wysoka. Znalazłem pokrowiec marki Amazonas, która z tego co wyczytałem specjalizuje się w produkcji hamaków, ale czy jest to warte tej ceny. Proszę o opinie osób, które posiadają coś podobnego.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 05-02-2019 o 11:04

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony