dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Salon z aneksem 21m2

    Witam,

    Chciałbym was poprosić o pomoc przy aranżacji salonu z aneksem kuchennym. Mam nadzieję że uda mi się uzyskać parę wskazówek dotyczących koncepcji. Salon z aneksem ma 21 m2. Będę wdzięczny za każdą wskazówkę jak to logicznie poukładać.

    Zdjęcia:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan (6).jpg
Wyświetleń:	267
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	426683
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan (7).jpg
Wyświetleń:	183
Rozmiar:	66,5 KB
ID:	426684

  2. #2

    Domyślnie

    Mało miejsca do przechowywania- wszelaka zabudowa gdzie się da aż pod sufit.Łóżko w sypialni, narożnik /kanapa w salonie z pojemnikiem na pościel.Czy dobrze rozumiem, że nie ma balkonu, wyjścia na taras? Ta lodówka tak przy kaloryferze....

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź.

    Balkon jest, typu francuskiego w sypialni. Planowo w miejscu gdzie jest sypialnia miał być salon, ale pozbyliśmy się ściany dzielącej kuchnie i pokój. Choćby ze względu na to, iż od strony kuchni jest strona słoneczna no i chcieliśmy uzyskać trochę otwartej przestrzeni.
    W sypialni chcemy zrobić szafę pod zabudowę. Właśnie największy problem mamy z organizacją kuchni, z lodówką już też kombinowaliśmy na różne sposoby.
    Czy nie lepiej będzie zrobić stolik osobno, a nie jako przedłużenie blatu ?

    Ewentualnie lodówkę zamienić miejscami ze słupkiem i zrobić w zabudowie ( ta ściana od okna ma tylko 52 cm) ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan (8).jpg
Wyświetleń:	158
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	426705
    Ostatnio edytowane przez jesiox ; 10-02-2019 o 14:31

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiem na ile rozrywkowy tryb życia prowadzisz i na ile potrzebny Ci wielgachny stół dla gości. A kuchnia u Ciebie mała, za mało blatu roboczego, a ten stół hmmm jakoś mi zawadza. Ja bym spróbowała pójść w takim kierunku jak w mojej propozycji. Ta ścianka na czerwono nie musi iść do sufitu, ale na tyle by trochę przysłonić blat i plecy lodówki. Czyli tam gdzie plecy lodówki wysoka ściana, ale czy do samego sufitu to bym się zastanowiła. A od strony salonu na tych plecach lodówki może lustro? Ale też nie wiem jaki masz widok za oknem.....Czy musi być rogówka w salonie?Bo jeśli nie to dałabym kanapę pod ścianę 579, a na drzwiach lodówki telewizor tak jak w propozycji 2. A ten mały stolik to byłby w miarę potrzeb rozkładany do większego.W drugiej propozycji może znalazłoby się miejsce na komodę pod ścianą na przeciwko okna.Oczywiście niczego nie narzucam, tu będzie zawsze coś kosztem czegoś: kuchnia kosztem wypoczynkowej części, część wypoczynkowa kosztem kuchni, pytanie na której części Ci bardziej zależy.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PROPOZYCJA.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	68,0 KB
ID:	426703   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	propozycja 2.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	13,7 KB
ID:	426704  
    Ostatnio edytowane przez Sylw. ; 10-02-2019 o 14:35

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aSandra

    Zarejestrowany
    May 2018
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-029
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał jesiox Zobacz post
    Dzięki za odpowiedź.

    Balkon jest, typu francuskiego w sypialni. Planowo w miejscu gdzie jest sypialnia miał być salon, ale pozbyliśmy się ściany dzielącej kuchnie i pokój. Choćby ze względu na to, iż od strony kuchni jest strona słoneczna no i chcieliśmy uzyskać trochę otwartej przestrzeni.
    W sypialni chcemy zrobić szafę pod zabudowę. Właśnie największy problem mamy z organizacją kuchni, z lodówką już też kombinowaliśmy na różne sposoby.
    Czy nie lepiej będzie zrobić stolik osobno, a nie jako przedłużenie blatu ?

    Ewentualnie lodówkę zamienić miejscami ze słupkiem i zrobić w zabudowie ( ta ściana od okna ma tylko 52 cm) ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan (8).jpg
Wyświetleń:	158
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	426705
    Moim zdaniem lepiej zrobić oddzielnie stół, bo masz wtedy większy dostęp do blatu roboczego i trochę otwierasz przestrzeń. Stół postawiłabym między lodówką a kanapą pod ścianą w zależności ile będzie miejsca ( jak szeroka będzie kanapa) albo równolegle do ściany albo prostopadle

  6. #6

    Domyślnie

    Patrząc na post aSandra skojarzyłam, ze nieopatrznie wywaliłam piekranik i mikrofalówkę, te mogłyby zostać na swoim miejscu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony