dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał klaudiusz_x Zobacz post
    Proszę.
    Wszystko jest ok, problem został rozwiązany.

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7573230
    Dzięki.

  2. #22

    Domyślnie

    Coś tam mogę powiedzieć na ten temat. Jeden dom, dwa piętra. Ogrzewanie na gaz.
    Dół zwykły piec + grzejniki + kominek (najczęściej w weekend), temperatura na termostacie ustawiona na 20C
    Góra piec kondensacyjny + podłogówka na całości, temperatura na termostacie 23,5C
    Średnie spalanie podłogówki jest o ok 0,8m3 na dobę niższe niż przy grzejnikach.
    Natomiast komfort mieszkania z ogrzewaniem podłogowym jest nie do opisania

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.140
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Hybrydowa dystrybucja ciepła.
    Poczytaj o tym rozwiązaniu. Pełna dyspozycyjność i możliwość stosowania zmiennych strategii grzania. Tanio a przy tym komfortowo.

    Pozdrawiam
    Bogusław
    Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein
    Multi multa sciunt, nemo omnia - Wielu wie dużo, nikt wszystkiego.

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał boguslaw Zobacz post
    Hybrydowa dystrybucja ciepła.
    Poczytaj o tym rozwiązaniu. Pełna dyspozycyjność i możliwość stosowania zmiennych strategii grzania. Tanio a przy tym komfortowo.

    Pozdrawiam
    Bogusław
    Ani tanio ani komfortowo.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  5. #25

    Domyślnie

    Uwaga na firmę Gorgiel!

    W moim mieszkaniu zostały zamontowany rozdzielacz firmy Gorgiel, jak się okazało był on wadliwy (prawdopodobnie przepuszczanie zaworu). Spowodowało to bardzo duża dopłatę ogrzewania (około 5000 pln), po wymianie wadliwego elementu okazało się, że zużycie ciepła wróciło do normalnych wartości.

    Teraz najlepsze firma pomimo tego, że to ich produkt okazał się powodem tak wysokiej dopłaty całkowicie zrzeka się odpowiedzialności za bardzo wysokie koszty które poniosłem.

    Fima Gorgiel zasłania się zapisami z karty gwarancyjnej, której nie dostałem i której to nie ma także na ich stronie. Zapisy te zresztą i tak są sprzeczne z przepisami prawa , a sprawa ta znajdzie swój finał w sądzie.

    Nie polecam zakupu tak niepewnych produktów , gdzie klienci narażają się na straty a firma Gorgiel ucieka od odpowiedzialności i pomimo tego, że kreuje się na wiarygodnego producenta to ich produkty nie różnią się niczym od tanich chińskich badziewi.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony