dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 276
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5506
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie Codzienne obiektywne komentarze polityczne. ;)

    Wiem, wiem,że politycznych wątków już tyle powstało,ale mnie sie cały czas marzy taki jeden jak w tytule. Jak sie nie sprawdzi, to przejdzie do lamusa.

    Ależ dziś pięknie w naszym Sejmie było.... Krew sie nie lała, ale i tak dało sie odczuć, że polska siła polityczna nie skapcaniała do reszty. Jak ja lubię takie debaty. Szkoda, że nie miałam okazji obejrzeć w całości, a tylko fragmenty w wiadomościach.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy PJN z jednej strony definiujący się jako pokłosie PiSu,a z drugiej będący kalką PO ma miejsce na scenie politycznej w rejonach, gdzie skończą się znane buntownicze nazwiska? Nałęcz twierdzi,że z perspektywy historycznej żadna "taka" akcja nie wypaliła. W sumie tak, bo ani Dorn, ani Rokita, ani nawet Płażyński, cieszący się największym autorytetem niczego konkretnego nie zbudowali. O reszcie nie wspomne. A jak będzie z PJN? Jak myślicie?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #3

    Domyślnie

    Mi się podobał wywiad z Kluzik-Rostkowską w dzisiejszej Rzepie. Gdyby jeszcze nie ciągnęło się za nią to odium "najbardziej socjalistycznej" z PiSu . No, pożyjemy, zobaczymy.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #4
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał szopen Zobacz post
    Mi się podobał wywiad z Kluzik-Rostkowską w dzisiejszej Rzepie. Gdyby jeszcze nie ciągnęło się za nią to odium "najbardziej socjalistycznej" z PiSu ..
    Coś takiego?!
    Odium powiadasz he,he.
    Powiedz śmiało "absmak"-nie wstydź się..
    Bardzo ciekawe.
    A pan prezes mówił niedawno , że ona nie socjalistyczna tylko ...tfu.... lyberalna, taka bladź .
    Ale Ci się zeznania mieszają .
    Bardziej socjalistycznego typa niż Jaruś i jego pretorianie , to tam chyba nie ma, nawet u Ikonowicza byłoby trudniej trafić , nie odbieraj więc prezesowi palmy socjalistycznego pierwszeństwa .
    To się chyba nazywało, tak modnie wówczas klasowo - przodownictwem.
    Niestety nie poczytasz o tym socjalistycznym przodownictwie , gdyż wybitna praca naukowa doktora Kaczyńskiego, o roli ciał kolegialnych w pracy uczelni wyższych, jest dziwnym trafem wyjątkowo trudna do zdobycia i to nie ze względu na wyczerpany nakład .
    Ostatnio edytowane przez Pepeg z Gumy ; 07-12-2010 o 09:35

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Kluzik-Rostkowska póki ust publicznie nie otwierała to jeszcze budziła nadzieję na jakis nieodkryty diament. Teraz po parunastu jej wypowiedziach widać że to ograniczone bardzo dziewczę niewiele wyprzedzające w tym względzie paniom Jakubiak. Do tego obie to oszustki bo wmawiały społeczeństwu że Jarosław to taki dobrotliwy ale sprawiedliwy profesorek. One nic nie zbudują bo to dwie zahukane owieczki pozbawione swojego kiepskiego bo kiepskiego ale jednak pasterza.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #6
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Do tego obie to oszustki bo wmawiały społeczeństwu że Jarosław to taki dobrotliwy ale sprawiedliwy profesorek. One nic nie zbudują bo to dwie zahukane owieczki pozbawione swojego kiepskiego bo kiepskiego ale jednak pasterza.
    Ależ to w PiS nic nowego, takie łgarstwo w tych kręgach.
    W każdym razie w przypadku nawet niewielkiego sukcesu PJN możemy spokojnie liczyć za jakiś czas na kongres zjednoczeniowy, wzorem PPS-PPR z 48r.
    Genialny strateg wie co robi.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Coś takiego?!
    Odium powiadasz he,he.
    Powiedz śmiało "absmak"-nie wstydź się..
    Bardzo ciekawe.
    A pan prezes mówił niedawno , że ona nie socjalistyczna tylko ...tfu.... lyberalna, taka bladź .
    Ale Ci się zeznania mieszają .
    Mi? Nie rozumiem. Ja napisałem, że o niej pisano kiedyś jako o lewicy (gospodarczej) PiS. Owszem, można określić ją jako liberalną, ale tylko _w sferze obyczajowej_ (poglądy na in vitro, prawa dla związków homoseksualistów itd)

    O tym, że PiS to konserwatywna lewica, nie musi mnie Pan przekonywać, przecież już o tym dyskutowaliśmy i wydawało mi się, że jasno wyłożyłem wtedy swoje racje.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Ależ to w PiS nic nowego, takie łgarstwo w tych kręgach.
    Oczywiście pańscy idole z PO nigdy nie kłamali.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Kluzik-Rostkowska póki ust publicznie nie otwierała to jeszcze budziła nadzieję na jakis nieodkryty diament. Teraz po parunastu jej wypowiedziach widać że to ograniczone bardzo dziewczę niewiele wyprzedzające w tym względzie paniom Jakubiak.
    A czytał Pan ten wywiad?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #10
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał szopen Zobacz post
    Oczywiście pańscy idole z PO nigdy nie kłamali.
    Niepotrzebnie się napinasz.
    Nie mam żadnych idoli, a już w PO szczególnie.
    Coś próbujesz sugerować - niepotrzebnie.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Niepotrzebnie się napinasz.
    Nie mam żadnych idoli, a już w PO szczególnie.
    Coś próbujesz sugerować - niepotrzebnie.
    Nie napinam się. Naśladuję czyjąś stylistykę.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #12
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał szopen Zobacz post
    Nie napinam się. Naśladuję czyjąś stylistykę.
    Teraz, to się już wyraźnie rozdrabniasz.
    Będziesz miał potem znowu pretensje.
    Po co Ci to?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bold
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    No i obiektywne komentarze polityczne szlag trafił, jak zawsze dzięki człowieczkowi z gumy.
    nie wiem dlaczego jak czytam jego manipulanckie posty przed oczami staje mi Stasiński z GW,
    prawdopodobnie to on razem z Michnikiem są idolami Pepega,
    bo stosuje on identyczne sztuczki i manipulacje ja w/w Panowie

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał szopen Zobacz post
    A czytał Pan ten wywiad?
    Przeczytałbym chętnie ale zdaje się że to płatne. Za to czytałem czy też wysluchałem innych jej wypowiedzi. Zdezorientowana kura delikatnie mówiąc. Płacić za to by stwierdzić to poraz kolejny nie ma wg mnie sensu.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bold Zobacz post
    No i obiektywne komentarze polityczne szlag trafił...
    Nie, nie, nie trafił. Są jeszcze moje. Ja jestem bardzo obiektywny. Np dostrzegam popsute zeby prezesa mimo ze on bardzo stara sie je ukryć.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  16. #16
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bold Zobacz post
    No i obiektywne komentarze polityczne szlag trafił, jak zawsze dzięki człowieczkowi z gumy.
    nie wiem dlaczego jak czytam jego manipulanckie posty przed oczami staje mi Stasiński z GW,
    prawdopodobnie to on razem z Michnikiem są idolami Pepega,
    bo stosuje on identyczne sztuczki i manipulacje ja w/w Panowie
    Jak na toporek , to jesteś wyjątkowo tępy.
    Włącz sobie filtr, nie histeryzuj i nie bredź od rzeczy , Nikt ci nie każe czytać.
    Twoje domysły na mój temat są nie a propos i nie interesują raczej nikogo ,patryjotyczny chłopczyku.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bold
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Jak na toporek , to jesteś wyjątkowo tępy.
    Włącz sobie filtr, nie histeryzuj i nie bredź od rzeczy , Nikt ci nie każe czytać.
    Twoje domysły na mój temat są nie a propos i nie interesują raczej nikogo ,patryjotyczny chłopczyku.
    z tym toporkiem to się powtarzasz, zmień płytę,
    włącz filtr i po problemie, przecież nie musisz tego czytać a tym bardziej odpowiadać na moje posty, manipulancie,
    wiem że waszym świecie (Twoim oraz kolegów z GW) można każdego zaszczuć, zniszczyć, wywalić z roboty,
    na szczęście to Hyde Park więc mogę sobie snuć domysły, jakie tylko chcę, a ty możesz tylko tupać ze złości że nic nie możesz zrobić.
    pa pa

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bold Zobacz post
    ...
    wiem że waszym świecie (Twoim oraz kolegów z GW) można każdego zaszczuć, zniszczyć, wywalić z roboty,
    ...
    Również zabić za obronę krzyża, zamordować za popieranie prezesa, no wogóle zrobić męczennika. Tyle tylko że to jest własnie to na co podobni Boldowi oczekują. Największy problem w tym że nie ma chętnych by im w tym męczeństwie pomóc. Jakoś jak przychodzi do konkretów to nik nikogo nie szczuje, niszczy, nie wywala z roboty, nie zabija. Jak tu być męczennikiem? A tak by się chciało spłonąć na stosie. . Chore to i tyle.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  19. #19
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bold Zobacz post
    z tym toporkiem to się powtarzasz, zmień płytę,
    włącz filtr i po problemie, przecież nie musisz tego czytać a tym bardziej odpowiadać na moje posty, manipulancie,
    wiem że waszym świecie (Twoim oraz kolegów z GW) można każdego zaszczuć, zniszczyć, wywalić z roboty,
    na szczęście to Hyde Park więc mogę sobie snuć domysły, jakie tylko chcę, a ty możesz tylko tupać ze złości że nic nie możesz zrobić.
    pa pa

    Knypku, za mały jesteś , żeby kogoś móc zezłościć , chyba raczej rozśmieszyć.
    No i czemu tak infantylnie zmieniasz kierunek sporu demagogu?Przecież nie o tym było w rozmowie wcześniejszej.
    Za mało też wiesz , jak to ładnie napisałeś o moim świecie , żeby pisać takie bzdety o szczuciu.
    Ja z kolegami z GW , takich jak ty na śniadanie wciągamy nosem .Bój się trochę.

    Wzrusza mnie bardzo ten twój żałosny ton narodowego męczennika-patryjoty, którego wyrzucają z roboty za poglądy .ROTFL - ogarnij się trochę,
    Halo! Huston!.
    Snuj sobie , snuj dalej domysły, jeśli masz ochotę, tylko nie ubolewaj tak spazmatycznie nad sobą mazgaju .

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bold
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post


    Ja z kolegami z GW , takich jak ty na śniadanie wciągamy nosem .Bój się trochę
    marzenia fajna rzecz, każdy ma prawo do marzeń,
    twoje nienawistne posty świadczą o tym że chyba coś innego wciagasz nosem,
    śledzisz mnie w innych tematach niezwiązanych z polityką,
    brawo, jesteś godnym następcą Stefana i Adama, braci Michników,
    jeszcze trochę a awansują cię na naczelnego,
    nie mogę zrozumieć dlaczego michnikowcy reagują tak agresywnie,
    chyba codzienna dawka GW działa tak na ich mózgi,
    w imieniu gumowego ludka zapraszam wszystkich do zakupu GW 13 Grudnia, będą artykuły o stanie wojennym
    oraz laudacje na cześć Jaruzelskiego, Kiszczaka i Urbana,
    podobno szykują nawet jakieś dodatki, bo nakład systematycznie spada.
    podobno od stycznia mają tam być jakieś zwolnienia,
    może dlatego reagujesz tak histerycznie, od razu widać że się boisz
    że mogą cię wyp....

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 1 z 276

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony