dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 3468

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    dokladniej to znajdz srodek pt wax remover i sprobuj usunac za pomoca bezowego-czarnego pada te twoja soybase to powinno byc dosc latwe..potem naciagnij jak ci zalezy na polysku czego ja wcale nie polecam...jakies osmo olejowosk i przypatrz sie efektom jesli beda zadowalajace lecisz z cala posadzka w ten sposob jesli nie cyklinowanko proste..
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  2. #2

    Domyślnie

    Witajcie,
    przebrnęłam przez cały wątek ale nadal nie jestem pewna jak należy dbać o podłogę olejowaną.
    Jestem świeżą użytkowniczką podłóg dębowych. Zostały one poolejowane mechanicznie olejem woca - lekko bielone. Od tego czasu minęły 3 m-ce. Póki co tylko myłam tę podłogę wodą z mydłem. Chciałabym o nią prawidłowo zadbać ale nie wiem jak. Czy mam ją ponownie olejować tym samym olejem czy może kupić refresh? Czy powinnam używać produktów tej samej firmy co przy pierwszym olejowaniu czy mogę zmienić na Osmo czy Loba? Co polecacie? jak wykonać takie olejowanie własnoręcznie? Czy wystarczy nałożenie pędzelkiem lub wałkiem i następnie zebranie nadmiaru i wycieranie bawełnianą szmatką? A może są inne sposoby?
    Poza podłogą mam od niedawna dębowe stopnie schodów. Jeszcze ich nie impregnowałam. Jak i czym to zrobić. Proszę o konkretne wskazówki. Z góry wielkie dzięki.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony