dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 10
Pokaż wyniki od 181 do 186 z 186
  1. #181

    Domyślnie

    Panele podłogowe to chyba podłoga pływająca ... jak chodzę i pochyle się patrząc na łączenie tow widać delikatnie jak się ugina wydaje mi się ze to normalne bo leżą na piance!

  2. #182

    Domyślnie

    Nie mają prawa się uginać. Jak widać to nawet gołym okiem to w miejscach gdzie się często chodzi powyłamują się zamki i wszystko się rozejdzie. A podłoga pływająca nie dlatego że się ugina tylko dlatego że leży sobie nie przytwierdzona do podłoża (np. klejem) ani do ścian (dylatacje).

  3. #183

    Domyślnie

    witajcie a jest gdzieś na forum poradnik jak kłaśc panele ?
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  4. #184

    Domyślnie

    A nie będzie to wina taniutkich panel o grubości 6mm?

  5. #185

    Domyślnie

    Deska o grubości 2 cm się ugnie jak na niej stanie dorosły człowiek a co dopiero panel.

    Bez dorabiania filozofii.

    Skoro masz na klik panele to rozbierz to co już ułożyłeś (przecież docięte już masz więc powinno pójść piorunem - pozaznaczaj sobie ewentualnie na odwrocie kolejność żeby puzzle poskładać z powrotem ). i doprowadź podłogę do stanu równości.

    Jak będzie podłoże równe to nic nie będzie stukać, rezonować i się uginać.

  6. #186

    Domyślnie Układanie paneli

    Witam
    Jutro zaczynam układanie paneli w pokoju. Panele mają 8mm grubości, jako podkład kupiłem eko płyty 7mm. Na próbę położyłem kilka paneli na tym podkładzie i jeżeli chodzi o sztywność to jest bardzo dobrze. Płyta jest dosyć twarda, panele sztywne i nic się nie ugina. Problem w tym że całość strasznie stuka. Na tym próbnym kawałku chodzenie przypomina chodzenie po pudełku. Czy to dlatego że położona jest tylko mała część a po ułożeniu całej podłogi będzie lepiej?
    Druga rzecz to to że pasowało by mi jeszcze trochę podnieść poziom podłogi. Czy będzie źle gdy położę podwójną warstwę tych płyt? Jak pisałem są one dosyć sztywne i nie uginają się ale jak ma to stukać jak pudełko to będzie wioska.

Strona 10 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony