dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Alternatywa dla ThesslaGreen?

    Cześć,

    Projektant wrzucił mi do projektu rekuperator ThesslaGreen o wydajności 850 m^3 ale nie chcę rekuperatora tej firmy.

    Szukam rozwiązania alternatywnego. Wiecie może kto robi rekuperatory tej wielkości w podobnej cenie?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wojtf23

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Jeleśnia
    Kod pocztowy
    34-340
    Posty
    184

    Domyślnie

    A tak z ciekawości czemu nie Thesla. Bo mi też wrzucono ThesslaGreen airpack home 500v.

  3. #3

    Domyślnie

    500v, spory. Na ile osób, 8?

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wojtf23

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Jeleśnia
    Kod pocztowy
    34-340
    Posty
    184

    Domyślnie

    Na 4-5 osób wydajność 450m3 . Kolega Ratatosk to chyba ma bardzo duży skoro wydajność ma 850m3

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    janiszelk

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Ełk
    Kod pocztowy
    19-300
    Posty
    107

    Domyślnie

    Jeśli 850 wymiana powietrza to zapewne dla 20 osób, nie sprawdzałem co to rekuperator, Zakładając że liczymy na osobę 30-50 metra powietrza, to albo dom wielki, albo tyle osób mieszka co wspomniałem..

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał janiszelk Zobacz post
    Jeśli 850 wymiana powietrza to zapewne dla 20 osób, nie sprawdzałem co to rekuperator, Zakładając że liczymy na osobę 30-50 metra powietrza, to albo dom wielki, albo tyle osób mieszka co wspomniałem..
    To pod basen. Na pozostałą część budynku będzie drugi mniejszy.



    Cytat Napisał wojtf23 Zobacz post
    A tak z ciekawości czemu nie Thesla. Bo mi też wrzucono ThesslaGreen airpack home 500v.
    Już na etapie zakupu są problemy ze znalezieniem firmy, która dostarczy i zainstaluje ich rekuperator. Najpierw dzwoniłem do firm które wymienione są u nich na stronie, ale albo nie mogłem się doczekać na ofertę albo byli chętni, ale polecali produkty innych firm. Wysłałem maila do nich i w końcu kogoś mi polecili, ale i ta firma zlała temat.

    Ponownie wysłałem maila do producenta ale ZERO odzewu.

    Jak przy próbie zakupu idzie jak po grudzie przy zakupie to co będzie przy serwisie?

    Inne firmy instalacyjne chętnie podejmą się tematu, ale niestety nie mają w ofercie urządzenia o tak dużej wydajności, a często "oczko wyżej" są już takie przemysłowe przeznaczone np. do biur gdzie wydajność to 2000-3000m^2/h.

    Thessla Green wyglądała dobrze, ale jak ktoś nie chce zarobić to nie będę go zmuszał. Inna sprawa że w Google sześć opinii w tym dwie negatywne a dwie wyglądają na opinie dystrybutorów. Różne opinie słyszałem też od konkurencji, ale wiadomo że to konkurencja więc patrzę na to przez palce. Tak czy inaczej ogólnie słabo to wygląda.
    Ostatnio edytowane przez Ratatosk ; 27-02-2019 o 17:52

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony