dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Silikaty - dziury w bokach otworów okiennych

    Witam.
    Ekipa skończyła mi budowę domu i na chwilę obecną jest SSO.
    Na zdjęciu widac jak wyglądają otwory okienne. Czy tak powinno być? Czy wymagać żeby poprawili? Nie będzie kłopotów z montażem okien?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0146 (Large).jpg
Wyświetleń:	400
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	427584

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2jacek2 Zobacz post
    Witam.
    Ekipa skończyła mi budowę domu i na chwilę obecną jest SSO.
    Na zdjęciu widac jak wyglądają otwory okienne. Czy tak powinno być? Czy wymagać żeby poprawili? Nie będzie kłopotów z montażem okien?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0146 (Large).jpg
Wyświetleń:	400
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	427584
    Nie "wymagać", ale zlecić obrobienie otworów i zapłacić za to.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie należy to do obowiazków wykonania SSO? Za stan SSO zapłaciłem ale teraz dopiero zacząłem się zastanawiać czy nie będzie problemów z montażem okien i drzwi.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Zleciłeś SSO i masz SSO.
    Obróbka otworów okiennych nie wchodzi w zakres tego, co zleciłeś.
    Okna da sie zamontowac nawet do otworow w takim stanie jak na zdjęciach, ale fakt, jesli ma być szczelnie, to lepiej to wyrównac.
    Ja zlecalem wyrownywanie, bo wybralem montaż z tasmami (tzw "szczelny") a wtedy prawidłowe przygotowanie otworów to mus.

  5. #5

    Domyślnie

    Mój montaż nie będzie szczelny a wentylację będę miał grawitacyjną. A jeśli zostaną u mnie zamontowane okna to czym te ubytki maja być wyrównane po montażu okien? pianką?

  6. #6

    Domyślnie

    Ja to wypełniłem kawałkami silki i silmuru. Tez miałem idiotów na parterze, którzy nie wiedzieli jak sie muruje na pióro-wpust.

    Bardziej martwiłbym sie twoim "nadprożem", na zdj na pierwszym planie. Już masz ładne ugięcie, bloczki sie rozeszły.. a co bedzie dalej? "Fachowców" przybywa...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał pandzik Zobacz post
    Ja to wypełniłem kawałkami silki i silmuru. Tez miałem idiotów na parterze, którzy nie wiedzieli jak sie muruje na pióro-wpust.

    Bardziej martwiłbym sie twoim "nadprożem", na zdj na pierwszym planie. Już masz ładne ugięcie, bloczki sie rozeszły.. a co bedzie dalej? "Fachowców" przybywa...
    Nadproże ogarnięte, tam są 3 pręty i wszystko jest stabilne. To najgorsza fuszera jaką u mnie zrobili ale to gorzej wygląda niż jest. Ściana działowa.
    I jak? Twój sposob na poradzenie sobie za pomocą silmuru i silki sprawdził się?

  8. #8

    Domyślnie

    No dziur już nie ma, więc chyba tak...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony