dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    siostra0202

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Zabierzów
    Kod pocztowy
    32-080
    Posty
    5

    Domyślnie szuflada pomędzy piekarnikiem a płytą indukcyjną

    czy da się zrobić? przy założeniu, że blaty na wysokości 90cm, piekarnik i płyta standardowe to jeśli się da pomiędzy wcisnąć szufladę (na sztućce) to jaka byłaby mniej więcej jej wysokość? ma to sens?

  2. #2

    Domyślnie

    Witam
    Co masz na myśli mówiąc standardowy piekarnik oraz płyta? Znaczy elektryczna? może indukcja?
    Zazwyczaj pod piekarnikiem jest montowana zaślepka lub szuflada z frontem wysokości 110 -115 mm (oczywiscie wymiar wewnetrzny jest mniejszy).
    Jeśli piekarnik zostanie zamontowany jako pierwszy w korpusie nad piekarnikiem pozostanie przestrzeń która można wykorzystać na szufladę. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju płyty i piekarnika. Wada takiego rozwiązania jest obniżenie wysokości piekarnika (cięższy dostep-schylamy się jeszcze niżej niż przy standardowym rozwiązaniu).
    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Witam,

    Tez mialam taki pomysl, ale mi go wyperswadowano, albowiem:

    szuflada bedzie w miejscu troche cieplejszym, niz reszta szafek, podobniez moze sie troche zwichrowac - wypaczyc, prowadnice utracic rownoleglosc itd.;

    sztucce, jak to sztucce, czasami ktorys sie przesunie, moze o cos zaczepic albo sie zaklinowac - niebezpieczenstwo dla plyty.

    Nie wiem, ile jest w tym racji, ale szuflade zrobilam z boku plyty, i - "pani jest zadowolona".

    Pozdrawiam

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    siostra0202

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Zabierzów
    Kod pocztowy
    32-080
    Posty
    5

    Domyślnie

    dziękuję bardzo za odpowiedzi wymyśliłam inne rozwiązanie - zrobię szufladę na dole pod piekarnikiem i będę tam trzymać dodatkowy rozkładany blat roboczy taki mini stolik turystyczny niezintegrowany z resztą kuchni bo to też mi będzie potrzebne. Dzięki za nakierowanie na odpowiednie tory

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony